radomyshl.com Радомышль
 
24 грудня 2013
-

В РАДОМИШЛІ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

В РАДОМИШЛІ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

19 грудня 2013 в малому залі адміністрації відбулася нарада з керівниками позашкільних закладів, директорами міських шкіл, кримінальної міліції у справах дітей, ССД та ЦССМД з питань захисту прав дитини під головуванням заступника голови райдержадміністрації К.О.Наливайка.

На нараді виступив старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС у Житомирській області про роботу кримінальної міліції у справах дітей у 2013 році.

Протягом одинадцяти місяців 2013 року на території Радомишльського району 14 неповнолітніми скоєно 15 злочинів. ( У 2012 році-16 неповнолітніми скоєно 21 злочин). З загального числа злочинів: 12 –тяжких, 3-середньої тяжкості; 4 злочини неповнолітні скоїли у групі, 5 злочинів в змішаній групі.

Проти дорослих осіб було відкрито 3 кримінальні провадження за ст.304 КК України , за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність

Незважаючи на те, що в районі працює велика кількість гуртків, секцій, БДТ, СЮТ, СЮН, 2 спортивні школи, музичні школи знаходяться діти, які вчиняють злочини, тобто не зайняті справою. Не останню роль відіграє в цьому питання виховання в сім’ях, увага, яку приділяють (або не приділяють) батьки дітям.

З метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх та відносно них на території Радомишльського району проводяться оперативно-профілактичні заходи працівниками Радомишльського РВ УМВС спільно зі службою у справах дітей РДА, центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, представниками педагогічних колективів. Щотижнево проводяться рейдові заходи по місцях масового відпочинку молоді в м. Радомишлі та Радомишльському районі.

Також варто звернути увагу, що одним з болючих питань є неблагополучні та кризові сім’ї. Вказані сім’ї відповідними службами спільно з працівниками Радомишльського РВ УМВС перевіряються за місцем проживання і в разі ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, батьки притягаються до адміністративної відповідальності.

Працівниками Радомишльського РВ УМВС проводяться перевірки закладів торгівлі на предмет продажу неповнолітнім особам пива, алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів. В разі порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, продавці та власників закладів торгівлі притягуються до відповідальності.

Станом на 01.12.2013 року за ст.178 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях) було притягнуто 8 неповнолітніх, за ст.175-1 КУпАП (куріння в заборонених місцях). За доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння (ст.180 КУпАП) було притягнуто 18 дорослих осіб. За неналежне виконання батьківських обов’язків 54 дорослих осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП. На нараді, яка пройшла в вигляді дискусії, було вирішено винести пропозицію на розгляд районної ради про винесення рішення про обмеження часу продажу алкогольних напоїв. Начальник відділу освіти Р.Д.Складановський запропонував провести спільні рейди кримінальної міліції, служб у справах дітей, залучивши співробітників ДАІ. Не є секретом, що часто в сільські заклади діти приїздять на автомобілях та мотоциклах, часто з нетверезими водіями. Директор Радомишльської ЗОШ № 4 В.С.Томашевський підняв болюче питання, що потребує вирішення – перехід дороги біля закладу, водії часто не пропускають учнів та відсутність дільничного на Рудні. Всі служби зголосилися провести спільні рейди разом з представниками шкіл: психологами, соціальними працівниками, залучивши при цьому голів сільських, селищних рад.

Радомишльським РВ УМВС України в Житомирській області, службою у справах дітей РДА, ЦСССМД за 11 місяців 2013 році проведено ряд організаційних і практичних заходів по профілактиці та виявленню правопорушень, злочинів скоєних неповнолітніми жителями Радомишльського району і відносно них. Проводяться профілактичні лекції та бесіди в загальноосвітніх школах, гімназії, ліцеях міста та району на правовиховну тематику.

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.