radomyshl.com Радомышль
 
26 грудня 2013
-

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ПРОКУРАТУРОЮ ПОПЕРЕДЖЕНО НЕЗАКОННЕ НАДАННЯ ПОНАД 1300 ГА ЗЕМЛІ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ПРОКУРАТУРОЮ ПОПЕРЕДЖЕНО НЕЗАКОННЕ НАДАННЯ ПОНАД 1300 ГА ЗЕМЛІ

За результатами розгляду подання, внесеного прокуратурою Радомишльського району на адресу райдержадміністрації, усунуто порушення земельного законодавства і скасовано незаконні розпорядження.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області, було установлено, що розпорядженнями голови райдержадміністрації незаконно надано дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо надання в оренду двом громадянам земельних ділянок загальною площею 1 тис. 337 га вартістю понад 13 млн грн, для створення фермерського господарства.

Однак, вказані розпорядження суперечать ст. 7 Закону України "Про фермерське господарство", оскільки у громадян, яким надано землю, відсутні відповідна освіта в аграрному навчальному закладі та досвід роботи у сільському господарстві.

За втручання прокуратури незаконні розпорядження скасовано та упереджено протиправне надання земель.

Довідково. Відповідно до ст. 7 Закону України "Про фермерське господарство" для отримання (придбання) у власність або в оренду земельної ділянки державної власності з метою ведення фермерського господарства громадяни звертаються до відповідної районної державної адміністрації із заявою, до якої додаються документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі.

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.