radomyshl.com Радомышль
 
31 липня 2009
-

Де найдешевші продукти: у Житомирі, Бердичеві чи Радомишлі?

Де найдешевші продукти: у Житомирі, Бердичеві чи Радомишлі? Головне управління статистики у Житомирській області провело дослідження цін на ринках Житомира, Бердичева і Радомишля. За цими даними стає зрозуміло, що ціни суттєво не відрізняються.
Обласний центр на фоні двох інших міст виглядає досить привабливо оскільки ціни на найнеобхідніші товари, в основному, не є дорожчими, а в деяких випадках і нижчі. Переконатися в цьому дозволить вказана нижче таблиця цін.
За даними щомісячного спостереження за цінами на ринках вибіркового кола, що здійснюється органами статистики кожного місяця (22 числа), середня ціна найбільш розповсюджених сільгосппродуктів у м. Житомирі, Бердичеві та Радомишлі у липні 2009р. у порівнянні з червнем становила:

Де найдешевші продукти: у Житомирі, Бердичеві чи Радомишлі?


Источник: Zhitomir.info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • В Радомышли почти все товары дороже.
    Только не понятно почему.
  • да впринципе дорого, чем дальше тем дороже, ну че я севодне сахар покупал, по акции в Екомаркете в городе, по 5.30 хотя уже везде он 6.50 - 7.00
  • где больше выбор и контора солидней всегда дешевле...

    будет покупатель и цены будут ниже....
  • Это точно, цены ближе к Киевским чем Житомирским, это вобщем... Я базируусь не только на продукции, а вообще и на услугах, и тд, и тп.....
  • That\'s rlealy thinking out of the box. Thanks!