radomyshl.com Радомышль
 
10 лютого 2014
-

РАДОМИШЛЬЩИНА: СТАН МІГРАЦІЙНОЇ СИТУАЦІЇ

РАДОМИШЛЬЩИНА: СТАН МІГРАЦІЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Міграція населення, з одного боку, - це складова частина громадських відносин, створених для людей, з іншого – це індикатор проблем в усіх галузях життя людей

Як повідомляє сайт РДА, станом на 01.01.2014 року чисельність населення в районі складає 38 600 громадян в тому числі в Радомишлі - 14 950, в смт. Городок та Біла Криниця-3 054, в селах району -20 596 громадян.

В районі проживає 128 іноземних громадян та осіб без громадянства по посвідках на постійне проживання та 2 іноземців по посвідках на тимчасове проживання.

За різними питаннями міграційної та паспортної роботи, та отримали консультації в 2013 році 5 364 громадян.

Радомишльським РС УДМС за даний час було зареєстровано за місцем проживання 1702 фізичні особи, знято з реєстрації місця проживання 1593 фізичних осіб.

Вклеєно 864 громадянам фотокартки в паспорти громадянина України в зв’язку з досягненням 25-ти та 45-річного віку.

998 громадян звернулися з заявами на оформлення паспорта громадянина України, оформлено та видано 984 громадянам паспорти громадянина України, всі паспорти були оформлені в термін до 30 днів в тому числі:

16 річним – 426, при зміні прізвища, імені, по-батькові – 279, замість втрачених, викрадених – 163, зіпсованих власником – 15, набутті громадянства України – 6, з інших причин – 95.

До районного сектору подано 168 громадянами заяви про втрату паспортів. Десяти громадянам видано тимчасове посвідчення що підтверджує особу громадянина України. Надійшла 1 заява про втрату проїздного документу дитини та 1 заява про втрату паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Було прийнято 25 заяв на оформлення проїзних документів дитини, які були належним чином оформлені і направлені до УДМС для виготовлення ПДД.

Прийнято 1 заяву щодо оформлення дозволу на виїзд на постійне місце проживання в Росію, заява розглянута та оформлена.

До Радомишльського РС УДМС надійшло 5 заяв щодо прийняття до громадянства України, знаходяться на подальшому розгляді в УДМС.

Оформлено 2 громадянам тимчасове посвідчення громадянина України в зв’язку з набуттям громадянства України та 3 довідки про реєстрацію особи громадянином України.

До Радомишльського РС УДМС звернулося 6 іноземних громадян з заявами щодо продовження терміну перебування в Україні. Заяви вчасно розглянуті та передані в УДМС для продовження їм терміну перебування. Термін перебування на Україні їм продовжено на 90 днів.

За даний період 1 громадянка зверталася до Радомишльського РС УДМС із заявою щодо оформлення документів на в’їзд в Україну іноземним громадянам. Запрошення було оформлено.

Районним сектором скорочено терміну перебування в Україні 2 іноземним громадянам та прийнято рішення про примусове повернення 2 іноземців за межі України. Одному іноземцю заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки.

Радомишльським РС УДМС складено 223 адміністративних протоколів в тому числі на громадян України за порушення ст..197 КУпАП – 65, 198- 143, 205- 4, та на 7 іноземних громадян за порушення правил перебування іноземців в Україні по ст. 203 КУпАП.

Виконано 136 запитів щодо направлення копій заяв Ф.1 до міжрегіональних центрів виготовлення ЗП в м. Київ та інші регіони України.

Виконано 32 запитів відділу ведення Державного реєстру виборців щодо уточнення персональних запитів відносно 653 осіб. Вчасно і в повному обсязі направлялись відомості про виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців та в територіальне відділення Міндоходів України.

За 12 місяців 2013 року РС УДМС надано платних послуг, які надаються УДМС на суму 7 303 гривень.

Скарг на роботу працівників Радомишльського РС УДМС не було.

Завідувач Лобас М.О.

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.