radomyshl.com Радомышль
 
27 лютого 2014
-

НАЙМОЛОДШІ ВИХОВАНЦІ СЕКЦІЇ РУКОПАШНОГО БОЮ ПРОЙШЛИ АТЕСТАЦІЮ

НАЙМОЛОДШІ ВИХОВАНЦІ СЕКЦІЇ РУКОПАШНОГО БОЮ ПРОЙШЛИ АТЕСТАЦІЮ 

7 лютого наймолодші спортсмени секції рукопашного бою, початкової групи (5 років), проходили іспит та атестацію на отримання «10 кю» - жовтий пояс. Атестацію виконали на відмінно Лаговський Н., Грищенко А., Римаренко Є., Діреєв О., Литвиненко С., Сафонов П., Сейко Д.

Кожен спортсмен виконував нормативи програми фізичної підготовки, спеціальну методику та техніку рукопашного бою. Кожен спортсмен провів по два атестаційних поєдинки.

Також, батьки маленьких, починаючих спортсменів дуже задоволені першими результатами своїх дітей. Адже, така секція та спорт взагалом, виховують дитину, як бійця та дисциплінують. Також, відчувається, що діти проявляють інтерес, і такого роду змагання та атестації створюють їм стимул і прагнення рухатись далі, не лише в спорті, а й в будь яких своїх починаннях.

Запрошуємо дітей віком 5-6-7-8 років в групу кікбоксингу та рукопашного бою.

Тренування проходять в СК «Динамо» зал рукопашного бою. Основні завдання і цілі тренувань: розвиток спритності, гнучкості, координації, самовпевненості, дисциплінованості, вивчення техніки тактики та етикету рукопашного бою і кікбоксингу. Виступ на змаганнях обласних рівнів, всеукраїнських, чемпіонатах кубках України, Європи та Світу.

НАЙМОЛОДШІ ВИХОВАНЦІ СЕКЦІЇ РУКОПАШНОГО БОЮ ПРОЙШЛИ АТЕСТАЦІЮ

Тренер-викладач вищої категорії С.І.Дзюба

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.