radomyshl.com Радомышль
 
07 травня 2014
-

ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ РДА ЗА І КВАРТАЛ 2014 РОКУ

ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА І КВАРТАЛ 2014 РОКУ 

Служба у справах дітей районної державної адміністрації звітує, що з метою соціального захисту дітей, які проживають на території району, працівниками служби протягом І кварталу 2014 року було проведено відповідну роботу:

Станом на 01.04.2014 року на обліку у службі у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 97 дітей з 47 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, де причиною складних життєвих обставин є ухилення батьків від виконання своїх батьківських обов’язків, в тому числі за скоєння насильства в сім’ї перебуває 8 дітей, які виховуються в 5 сім’ях. Працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації постійно здійснюється контроль за станом утримання та виховання дітей у вище вказаних сім’ях, повідомляє радомишльська райдержадміністрація.

Протягом І кварталу 2014 року службою у справах дітей райдержадміністрації було обстежено умови проживання 26 дітей, які виховуються в 16 сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. Під час обстежень з батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків та відповідальності згідно чинного законодавства за неналежне їх виконання.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проводиться робота щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання. Станом на 01.04.2014 року на первинному обліку служби у справах дітей Радомишльської районної державної адміністрації перебуває 148 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них у сімейні форми виховання влаштовано 84 дитини. Протягом 2014 року: усиновлено – 2 дітей, громадянами України; під опіку, піклування влаштована 1 дитина-сирота.

Станом на 01.04.2014 року у Радомишльському районі створені та функціонують 3 прийомні сім’ї та 2 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

З метою забезпечення кожної дитини вихованням в сімейному оточенні службою у справах дітей районної державної адміністрації постійно здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота щодо розвитку сімейних форм виховання, зокрема таких як прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації постійно здійснюється робота з метою захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на житло та майно. Станом на 01.04.2014 року з 148 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають житло на праві власності та користування 128 дітей, 20 дітей житла не мають; 9 дітей поставлені на позачерговий квартирний та соціальний квартирний облік.

З метою забезпечення прав та свобод дітей, запобігання вчинення ними правопорушень та поширення шкідливих звичок у дитячому середовищі, запобігання дитячій бездоглядності службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з правоохоронними органами постійно проводяться профілактичні рейди з метою перевірки умов утримання та виховання дітей, які проживають у сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також профілактичні рейди у вечірній час. Протягом звітного періоду 2014 року службою у справах дітей районної державної адміністрації було проведено 4 профілактичних рейдів у денний та вечірній час. Під час даних рейдів були перевірені розважальні заклади в частині дотримання заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та перебування дітей віком до 16 років в закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, без супроводу дорослих після 22 години. Службою у справах дітей під час проведення профілактичних рейдів не було виявлено фактів втягнення дітей у пияцтво, наркоманію, вилучення дітей із несприятливого середовища. Повідомлень про розповсюдження наркотичних, сильнодіючих лікарських препаратів та сумішей для куріння у навчальних та розважальних закладах до служби у справах дітей не надходило.

Протягом І кварталу 2014 року в Радомишльському районі було скоєно 2 злочини 3 неповнолітніми особами. З метою запобігання скоєння повторних правопорушень та злочинів працівниками служби постійно здійснюється профілактична робота з дітьми та їх батьками. З метою попередження скоєння злочинів дітьми, працівники служби здійснюють виступи на загальношкільних батьківських зборах, заняття та бесіди з учнями загальноосвітніх навчальних закладів району.

Протягом 2014 року службою у справах дітей Радомишльської районної державної адміністрації з метою попередження негативних проявів в дитячому середовищі, протидії злочинності, алкоголізму та наркоманії було здійснено 10 виступів серед учнівської молоді 3 навчальних закладів Радомишльського району.

Службою у справах дітей протягом 2014 року з метою попередження негативних проявів в дитячому середовищі було підготовлено та опубліковано 1 статтю в засобах масової інформації.

Начальник служби Н.А. Кушніренко

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Це лише звіт, а насправді цих дій більше. Коли одна така родина з тяжким минулим і майбутнім, народжують кожен рік нову дитину. Для їх це лише один із способів дістати гроші на пляшку. Уявіть дитина для них це товар за який гарно платять. В такій родині по 5 і більше дітей. То навіщо їм ходити на роботу? Діти ростуть в таких умовах, що вони іншими і не можуть бути. Вони стільки отримують від держави в місяць, що мені потрібно ходити на 5 робот одночасно. Чому соціальні служби попереджують ці сім'ї про свій приїзд? Хай їдуть без попередження! Де справедливість?