radomyshl.com Радомышль
 
13 травня 2014
-

МАРШРУТ МАСШТАБНОГО ПРОЕКТУ "ЄВРОВЕЛО" ПРОЛЯГАТИМЕ ЧЕРЕЗ РАДОМИШЛЬ

МАРШРУТ МАСШТАБНОГО ПРОЕКТУ "ЄВРОВЕЛО" ПРОЛЯГАТИМЕ ЧЕРЕЗ РАДОМИШЛЬ 

8 травня група велосипедистів розпочала чотириденну експедицію цього маршруту для проекту ЄвроВело. Цими днями активісти досліджували відрізок маршруту Радомишль (Житомирська обл) – Шепетівка (Хмельницька обл.).

Маршрут було прокладено і через місто Житомир, де сасме 9 травня зібрались велолюбителі Житомира, які долучились до планування та прокладення маршруту вулицями Житомира та області. Також було вирішено подальший напрямок руху груп, в які внесли рекомендації велотуристів Житомирщини, повідомляє “EuroVelo” в Україні.

На шляху учасники ЄвроВело матимуть можливість відвідувати визначні та історичні місця, враховуючи туристичну та велосипедну інфраструктуру, місця закладів харчування та готелі.

Цього року координатори проекту планують розвідати всю ділянку маршруту, зважити всі переваги та недоліки того чи іншого відрізку, щоб перейти до наступного етапу розвитку проекту – лобіювання ЄвроВело в органах Державної влади та органах місцевого самоврядування міст, які остаточно ввійдуть на мапу цього проекту в Україні.

Кожен бажаючий має можливість долучитися до гарної подорожі, а також посприяти плануванню маршруту.

Контактна особа для Олександр (Радомишль), тел. 050 547 04 84.

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.