radomyshl.com Радомышль
 
30 липня 2014
-

31 ЛИПНЯ У СЕЛІ ЛЕНІНО ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА «ОКОЛИЦІ МАЄТКУ ВАНГЕНГЕЙМІВ»

31 ЛИПНЯ У СЕЛІ ЛЕНІНО ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА «ОКОЛИЦІ МАЄТКУ ВАНГЕНГЕЙМІВ» 

З 18 по 31 липня 2014 року у селі Леніно (Радомишльський район, Житомирська область) відбувається І Міжнародний живописний пленер «Околиці маєтку Вангенгеймів».

Дев’ять кращих живописців України приїхали в чудове поліське село на запрошення відомого колекціонера та мецената Олексія Шереметьєва відтворити неповторні краєвиди Леніно та його околиць.

Творчу групу очолив народний художник України, академік Академії образотворчого мистецтва, професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України (НАОМА) Михайло Гуйда. До складу пленеру увійшли учні Гуйди – Віолетта Монсевич, яка викладає у Київський дитячій академії мистецтв, Дмитро Тарасенко, Ростислав Дудченко, Елеонора Андріанова. Також у складі творчої групи заслужений художник України, викладач НАОМА Анатолій Зорко та його учні – китайський художник Сум Кє та Олександр Храпачов, який викладає у НАОМА. До пленеру долучилася Катерина Рейда та скульптор Владислав Волосенко. Куратором пленеру виступила Наталія Сухоліт – мистецтвознавець, арт-критик, журналіст.

31 липня 2014 року у маєтку, який сьогодні активно реставрується, відбудеться показ творчих робіт, які були створені під час пленеру. Запрошуємо всіх бажаючих на урочисте відкриття виставки, яке відбудеться о 14-00.

 

 

 


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.