radomyshl.com Радомышль
 
12 серпня 2014
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ КРАЙ І СПРАВДІ МОЖНА НАЗВАТИ “СОЛОДКИМ”!

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ КРАЙ І СПРАВДІ МОЖНА НАЗВАТИ “СОЛОДКИМ”! 

Радомишльський край і справді можна назвати “солодким”, адже практично немає населеного пункту, в якому б не займалися бджолярською справою. Та труд цей не такий легкий, як може здатися на перший погляд. Пасічникам доводиться чимало часу перебувати у товаристві цих комах, які подекуди можуть бути й не дуже дружелюбними, а також забезпечувати їх нормальне існування, аби в результаті поласувати цілющим медком.

Українське бджільництво — це дуже добре розвинена галузь сільського господарства яка має довгу історію, що сягає доби Київської Русі.

Україна є одним із світових лідерів виробництва меду. Україна з 2008 року займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи (з валовим збором до 75 тис. тонн) і четверте після таких світових лідерів як Китай, Туреччина та Аргентина, повідомляє сайт райдержадміністрації.

Одним із таких невтомних трудівників-бджолярів є 51-річний Юрій Миколайович Докиль. Сильний, вправний, мужній чоловік є справжньою гордістю та опорою для своєї родини, тендітної дружини Наталі, донечки, синочка та онука. А почалось це ще у 1983 році через хворобу вийшов у відставку і поселився на батьківському курені. Там же молодий чоловік і захопився бджолами, без яких на даний час не уявляє свого життя.

Зараз підприємець має більше 30 вуликів в яких проживають 42 бджолиних сім’ї. Тісні зв’язки пов’язують його із бджолярами багатьох куточків України. В рідному селі Чайківка, разом із сім’єю створив перший апітерапевтичний будиночок. Це невеличка хатинка, з двома ліжками, що споруджені з вуликів. Лежанки зроблені так, що жодна бджола не вжалить пацієнта. Власники незвичного будинку перед тим, як запрошувати людей, випробували його властивості на собі. Переконують – ефект перевершив сподівання. Шум бджіл, як шум моря, а повітря, яке йде з вуликів, лікувальними властивостями не поступається морському. Такого роду терапія повинна застосовуватися не як основне лікування запущених хвороб, а як метод оздоровлення. Стовідсоткової гарантії, що бджола Вас вилікує повністю, немає, а от оздоровить і відновить біобаланс організму – це точно. Будиночок оздоровлення біоенергетикою бджіл – це фізиокабінет, де в якості енергоносія виступає бджола.

Головне в цьому, що оздоровитись в такому будиночку, у гарного господаря, може кожен бажаючий безкоштовно. Тому, що для Юрія Миколайовича головне щоб все тільки для людей. Він є головою сільської територіальної громади, громадський діяч, благодійник. А ще він каже, що у доброго господаря і бджілки добрі і мед корисний. Тож побажаємо такій гарній людині та щирій праці довгих років і світлого процвітання.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.