radomyshl.com Радомышль
 
10 вересня 2014
-

13 ВЕРЕСНЯ У РАДОМИШЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ + ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

У Радомишльській РДА проведено вісім засідань координаційного штабу з питань розміщення громадян з зони АТО

Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!

Прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту. Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття. Радомишльщина завжди славилась досягненнями спортсменів, була і є пропагандистом активного способу життя. На престижних змаганнях наші спортсмени демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не лише на Житомирщині і Україні, а й в Європі та світі. Примножують спортивну скарбницю слави і численні перемоги наших визнаних майстрів, тренерів, авторитет яких значно впливає на популяризацію масової фізичної культури в районі. Улюблені заняття фізкультурою і спортом стали нерозривною часткою життя для багатьох жителів нашого міста та району. Ми вшановуємо та висловлюємо вдячність всім спортсменам - активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам дитячо-юнацьких шкіл, вчителям фізичного виховання загальних шкіл, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам району.

Користуючись нагодою бажаємо усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя - міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту

Радомишльської РДА О.В.Гончаренко

Програма святкування Дня фізичної культури та спорту

10.00 – 12.50 год. – юнацький турнір з малого футболу серед ЗОШ міста.

12.50 – 13.00 год. – урочисте привітання керівництва району з Днем фізичної культури та спорту, нагородження грамотами, подяками кращих спортсменів, тренерів, меценатів спорту.

13.00 – 15.00 год. – футбольний матч чемпіонату району з футболу «Карпатія» м. Радомишль – «Професійний ліцей» м. Радомишль.

13.45 – 14.00 год. – показові виступи кращих спортсменів секцій радомишльських дитячо – юнацьких спортивних шкіл з гирьового спорту, рукопашного бою, кікбоксінгу, вільної боротьби, боротьби дзюдо, велоспорту.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.