radomyshl.com Радомышль
 
24 вересня 2009
-

16-річна дівчина скоїла пограбування.

16-річна дівчина скоїла пограбування.В селі Русанівка 16-річна дівчина скоїла пограбування.
20 вересня житель с.Русановкі Радомишльського району повідомив у міліцію про те, що в літню кухню його господарства, розбивши віконне скло, проник невідомий, який викрав 139 гривень, банку кави і мобільний телефон.Оперативники карного розшуку встановили, що цей злочин скоїла 16-річна місцева мешканка, у якої викрадене вилучено. Про це портал міста Радомишль повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Шановні батьки! Не забувайте поцікавитись у своїх дітей, де вони знаходяться і чим займаються у той чи інший час доби. Особливу увагу приділяйте оточенню, в якому знаходиться ваша дитина, також контролюйте коло її друзів та інтересів. Міліція покликана оберігати молодь від скоєння правопорушень та злочинів, однак виховання дитини - прямий обов'язок батьків.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • И еще, РОДИТЕЛИ, было бы не плохо, перед тем как покупать своим детям скутер, заставить их выучить правила дорожного движения и уж точно его не покупайте, если ваш отпрыск склонен к выпиванию спиртных напитков любой крепости-ЦЕЛЕЕ будет, имеется ввиду чадо. (На прошлой недели в районе Лутовки разбились на таком транспортном средстве очень молодая пара, парень на смерть, а девушка в Житомирской реанимации...)
  • поправлю что разбились не дети а взрослый парень (25 лет) с девушкой, и то была не его девушка...
  • Эта поправка суть message не изменила- парня не вернешь, сколько бы лет ему не было, а тот факт, что она не его девушка- это уточнение зрение одного глаза ей не восстановит! В корень проблемы зри...
  • В корне я прочел мораль о том что перед тем как детям давать в пользование взрослую игрушку нужно сначала научится ею пользоваться, поэтому и поправил, а так я с Вами на все 100% согласен)))
  • По теме----- ну значит хорошо жила семья этой девочки что она на такое пошла.. может быть не было за что поесть даже....
В корень проблемы зри...
Цитата  |   | 
6 жовтня 2009 12:35
-->
В корне я прочел мораль о том что перед тем как детям давать в пользование взрослую игрушку нужно сначала научится ею пользоваться, поэтому и поправил, а так я с Вами на все 100% согласен)))
Цитата  |   | 
6 жовтня 2009 18:58
-->