radomyshl.com Радомышль
 
01 жовтня 2014
-

«Війна війною, а передвиборча агітація розпочалась» так можна перефразувати народне прислів’я

Уявіть собі, що кожен з кандидатів розпочав передвиборчу агітацію. Населені пункти заставлені маленькими наметами з прізвищами висуванців на солодкий шматок влади. Добре як все проходить мирно, без образ та бійок. Хоча сьогодні все можна очікувати…

Вдень вони мирно стоять один біля одного, а вночі починається найцікавіше, розпалюються не на жарт серйозні війни. Саме з таких моментів електорат може дізнатися хто є хто з кандидатів – хто багач, а хто жебрак.

«Війна війною, а передвиборча агітація розпочалась» так можна перефразувати народне прислів’я

У нашому маленькому містечку теж почались «тихі інформаційні війни». Надписи на кандидатів у нардепи почали з’являтись на парканах, потім на білбордах. Агітатори ходять з хати у хату пропонують невеличкі кошти за голос чи підпис, кому як подобається. А прості люді не роздумуючи продають свій голос. Продають ідеї, топчуть свої переконання за “30 срібників”. І постає питання: «Чи не буде мучити совість таких Іуд, після загибелі людей на майдані, на сході країни?»Чи варто продавати свою душу за те, що нам і так належить. За ті гроші, яки нами зароблені? Чи не варто спрямувати ті кошти, які йдуть на таки війни, на щось більш корисне - допомога військовим, переселенцям, хворим дітям?

Залишається не так багато часу до волевиявлення кожного з нас. Задумайтесь чого Ви хочете? Жити у новій дійсно демократичній державі, або далі підгодовувати тих, хто і так ситий.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.