radomyshl.com
 

:

:

:

01 2014
-

: , []

 : «    ,   » [] 

27 " " 66 .

: , . , .

– . .

, . , : . , .

– .

–​ . : , – : - . – 쳿 .

– - «», 8 . ​. – , , . , …

– , , … …

– – , , , . . , . , .

, , . , ′, , : , , – - . , , ...

, , ′. ?

– ̳ , …

– , , . , , - . , , . , . , .

– ? , ?

– . ′ . ij , ′ . , . , , .

– , …

– , , . . 8 .

, , , . , – .

. – ! – . – . .

–​ ?

– . , , . ³ . .

, . ҳ, , , . .

, - ; – , , , .

 


!
, .
.
  • Пухтаевич занимаешься наркотрафиком говорят, об этом знает весь житомир
  • да ви шо? ну це ж капєц, треба ж щось робити, а давайте Журавського виберемо депутатом, він же цей наркотрафік прекриє, так?
  • Потрібно зі своїх земляків вибирати, Депутат у нас Киянин, мер Киянин, дороги і порядок в Києві, а у нас розбите корито.
  • ну не скажіть.. В нас, до речі, дороги все-таки почали робити.. і як на мене, досить непогано. Нехай відрізки по 100 м за пів-року, але все-одно хоч щось. Досвід і все таке.
  • Так, щось робиться, невеличкий відрізок вулиці міськради і малої житомирської, ще внутрішній ремонт кінотеатру. Я думаю що до цих добрих справ не має відношення як мер з Києва Ткачук, так і депутат з Києва Журавський. Це, на мій погляд роблять наші, недавно призначені місцеві керівники району - Віктор Міхненко і Петро Сергієнко, яких я особисто бачила в роботі, ремонтуючи кінотеатр. Оскільки Петро Сергієнко зареєстрований як кандидат до Верховної Ради, потрілно його і підтримати. Пухтаєвич живе в Житомирі, там імовірно добре його знають, хай там і обирається, чому прийшов до нас?
  • до доріг ткачук і "його молодая команда" мають пряме відношення. Як і депутати міськради. Міські дороги - їх парафія. А щодо кандидатів до ВР, то звісно, краще обирати місцевих. Але й місцеві бувають різні.. От, до прикладу, кандидат на заміщення пана Сергієнка... кагебіст.
  • ЦІкаво, а які особисті проблеми можуть бути в Пухтаєвича, окрім тієї, що він зять губернатора-регіонала Рижука?