radomyshl.com Радомышль
 
05 жовтня 2014
-

У ЛЕНІНОМУ ВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК ПАМ’ЯТІ»

У ЛЕНІНОМУ ВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК ПАМ’ЯТІ»

Уже стало доброю традицією вшановувати пам’ять людей, що віддали сільському, районному, обласному, всеукраїнському футболу чимало сил, майстерності, здоров’я. Вони не були професіоналами, але радували вболівальників своєю грою, залишили яскравий слід та індивідуальну неповторність в історії футболу в Леніному.

За різних обставин передчасно пішли з життя Віталій Пасюк, Ігор Міненко, Михайло Дяченко, Петро Остапенко, Сергій Гончаренко, Іван Якименко. Цей список можна продовжувати…

На їхню честь з ініціативи команди “Полісся” уже не вперше в Леніному розігрується Кубок пам’яті. Відбувся його розіграш і нинішнього року.

Взяли в ньому участь команди “Явір” (с.Потіївка), “Будівельник” (Радомишльський професійний ліцей) та дві місцеві команди — “Легіон” і “Полісся”. Суддівська бригада, яку очолив голова районної федерації футболу С.Зелінський, розробила структуру змагання, провела жеребкування.

Перший півфінал завершився перемогою більш досвідчених футболістів, чемпіона району “Будівельника”, який переміг “Легіон” з рахунком 3:2. У другому півфінальному поєдинку зійшлися команди “Полісся” (с.Леніне) та потіївський “Явір”. Тут вже перемогу здобули господарі поля з рахунком 3:0. У матчі за третє місце помірялися силами футболісти “Легіону” та “Явора”. На радість місцевим вболівальникам перемогли перші.

Фінальний матч тримав глядачів у напрузі від першої до останньої хвилини. Чимало у цій зустрічі було хвилюючих моментів. Так, перший удар по м’ячу здійснила донька померлого футболіста Яна Міненко, у пам’ять про свого батька.

Рахунок відкрив гравець “Будівельника”, ветеран радомишльського футболу Володимир Ящук, вкотре засвідчивши свою майстерність і високий клас гри. Господарі поля зуміли відновити рівновагу. Зробив це Сергій Глущенко - молодий талант, що сходить на районному футбольному небосхилі. А невдовзі захисник “Полісся” Андрій Галімон поставив переможну крапку в цьому напруженому двобої.

Отож, володарем Кубка стали футболісти “Полісся” (представник команди О.Целованський, капітан — В.Науменко), гідні продовжувачі славних традицій своїх попередників.

У черговий раз кубок Пам’яті залишається у Леніному. Залишається і добра згадка про відмінну організацію турніру, високу якість футбольних поєдинків, щире задоволення від них численного загону вболівальників.

Тренери команд і футбольні фахівці визначили кращих гравців турніру. Ними стали: воротар “Полісся” Анатолій Вовчанський, захисник цієї команди Роман Крамаренко, напівзахисник “Будівельника” Олександр Воронін, нападник Володимир Ящук. Кращим бомбардиром і найкращим гравцем визнано футболіста команди “Полісся” Сергія Глущенка.

Були визначено найактивнішого вболівальника (Віталій Слюсаренко) і найповажніших (В.С.Василенко, Б.П.Гейченко).

Слід відмітити значну фінансову і моральну підтримку колишнього гравця команди “Полісся”, а нині успішного бізнесмена Валерія Лося. Не стояла осторонь і Ленінська сільська рада, яка допомогла у підготовці поля, надала апаратуру для озвучення. Не зайвим буде сказати, що сільський голова Леніного В.Волинець відкривав змагання, своїми щирими, теплими словами надихав футболістів і вболівальників на цікаву гру.

Такі турніри дуже потрібні нині, бо вони об’єднують людей, виховують їх, формують історичну пам’ять.

О.МАКСИМІВ,

тренер команди “Полісся”.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.