radomyshl.com Радомышль
 
10 жовтня 2014
-

В окрузі №66, до якого входить Радомишльський район, перемагає Павло Дзюблик від “Народного фронту”. [ВР]

В окрузі №66, до якого входить Радомишльський район, перемагає Павло Дзюблик від “Народного фронту”. [ВР] 

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», близько 50% опитаних мешканців округу №66 (Житомирська область) однозначно братимуть участь у виборах Верхової Ради 26 жовтня.

Серед них близько 20% готові проголосувати за Блок Петра Порошенка, 13% – за Народний Фронт, 13% – за Радикальну Партію, 10% – за Батьківщину, 7% – за Самопоміч. Разом з цим чверть опитаних ще не визначились із вибором.

У питанні другого вибору (за яку ще одну партію Ви могли б проголосувати на виборах?), 10% респондентів віддали б свій голос за Блок П.Порошенка, 6% – за Народний Фронт, 4% – за Радикальну партію. Майже 70% – не змогли визначитись з «другим вибором» партії.

Щодо рейтингів кандидатів, то 15% опитаних, серед тих, хто будуть брати участь у виборах, підтримали б Павла Дзюблика (Народий Фронт), 13% – Віталія Журавського (самовисування), 9% – Михайла Пухтаєвича (Блок П.Порошенка), 8% – Віктора Дубаса (Радикальна Партія), 7% – Петра Рябенка (Батьківщина). Не визначились із вибором близько 40% респондентів.

Найбільш відомим серед кандидатів є Віталій Журавський (88% – знають такого).

Віталій Журавський та Іван Литвин мають найбільш негативне ставлення на окрузі – 46 і 38% відповідно.

Решта кандидатів – мало відомі серед виборців округу, звідси такий високий відсоток «невизначених» щодо вибору кандидата.

В окрузі №66, до якого входить Радомишльський район, перемагає Павло Дзюблик від “Народного фронту”В окрузі №66, до якого входить Радомишльський район, перемагає Павло Дзюблик від “Народного фронту”В окрузі №66, до якого входить Радомишльський район, перемагає Павло Дзюблик від “Народного фронту”

Територія округу: місто Малин, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Черняхівський райони

Вибіркова сукупність: 1200 респондентів

Метод дослідження: face to face

Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): не більше 3,1%

Терміни проведення дослідження: 1-7 жовтня 2014р.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.