radomyshl.com Радомышль
 
14 жовтня 2009
-

Нові правила набору телефонних номерів

Нові правила набору телефонних номерівНові правила набору телефонних номерів в Україні.
Шановні Радомишляни! Можливо ви вже знаєте, а можливо й ні, з 14 жовтня 2009 року Україна переходить на нову систему набору телефонних номерів.

Ця зміна пов"язана з тим, що традиційний та звичний для всіх українців набір "через вісімку" - це пережиток радянського минулого, який не був вчасно виправлений, і тому рано чи пізно, але такий перехід повинен був відбутись. Відтепер при дзвінках за межі вашого району вісімку вже не доведеться набирати, а до інсуючих телефонних кодів міст вводяться деякі зміни.

Насправді вони зовсім не складні - просто "опускаємо" вісімку, додаємо код міста без нуля, номер телефону, і все. Для Київської області вводиться свій власний код - 45. Для решти міст України з кодів лише зникають нулі, решта цифр такі самі.

Головні проблеми, пов"язані з цим переходом - це, звісно, людський фактор. Не сумніваюсь, що у більш, ніж половини користувачів мобільного зв"язку номера у телефонних книгах записані у старому форматі. Зараз саме час потроху переписати свої контакти, змінивши номери у міжнародний (+38050…) або український (050…) формат. Як мінімум до кінця осені оператори обіцяють підтримувати одночасно і старий, і новий набір, однак краще підготувати себе вже зараз.

Друга складна категорія населення - це люди похилого віку. Телебачення та паперові ЗМІ стараються максимально інформувати населення про зміни в кодифікації, однак ясно, що 100% охоплення аудиторії не буде. Тому розкажіть своїм знайомим, бабусям, дідусям про цю ситуацію і допоможіть розібратися зі складнощами.

В рамках інформування людей про перехід на новий набір Блогорідер підготував вам невелику шпаргалку. Ви можете скачати та роздрукувати спецільну таблицю, щоб мати приклад завжди під рукою.

Нові правила набору телефонних номерівПортал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Блин телефонную книжку в мобильном то придется переписувать
  • Дякую за іформацію)))Ніяк не можу зрозуміти але намагатимусь розібратись)
  • кстати вроде код Киева поменяли с 044 на 045
  • ну да...
  • я как и звонил 8-0... , так и сейчас звоню))) smile