radomyshl.com Радомышль
 
14 жовтня 2009
-

На Житомирщині затримано партію металу з Чорнобильської зони.

На Житомирщині затримано партію металу з Чорнобильської зони. На Житомирщині затримано партію кольорового металу з Чорнобильської зони. ФОТО
Прикордонники житомирського загону завадили вивозу металобрухту із радіаційно-забрудненої території чорнобильської атомної станції. Про це повідомила прес-служба відомства.

В ході попереднього розслідування правопорушення та огляду місця події встановлено, що усі четверо затриманих є жителями села Млачівка Поліського району Київської області. Вони на двох мотоциклах «МТ – 11» намагались вивезти з зони металобрухт (мідь, латунь, алюміній) загальною вагою близько п’ятисот кілограмів для подальшої реалізації.

Стосовно організатора, раніше судимого громадянина України, у якого в момент затримання були відсутні документи, прикордонники склали протокол за статтею (202 Кодексу України про адмінправопорушення) «Порушення прикордонного режиму».

Всіх затриманих осіб, транспортні засоби, причеп та металобрухт передано співробітникам міліції, які після доопрацювань за даним фактом мають порушити кримінальну справу за статтею 267 ККУ «Порушення правил поводження з радіоактивними та іншими матеріалами». Покарання передбачає штраф - 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи до 2 років чи позбавлення волі на строк до 3 років.

На Житомирщині затримано партію металу з Чорнобильської зони.


Джерело: Журнал Житомира
Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • а если б продав, та потом радіація пошла, і багатьом людям був би гаплик) wassat
  • Да не вопрос просто сумма взятки не привышала стоимости украденого Зачем зря пачкатся доблесным співробітникам міліції