radomyshl.com Радомышль
 
17 жовтня 2009
-

Фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат

Фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат9-10 жовтня у м.Житомирі проходили фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат.
9-10 жовтня у м.Житомирі проходили фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, в рамках V обласних літніх юнацьких спортивних ігор 2009 року.

Після проведених попередньо зональних змагань до фіналу потрапили 8 команд юнаків: м.Житомира, м.Новограда-Волинського, м.Коростеня, а також Любарського, Овруцького, Баранівського, Коростишівського та Андрушівського районів.

Після двох днів баталій впевнену перемогу здобула команда з м.Новограда-Волинського (тренер - Олендер Михайло Юхимович), які в фіналі з рахунком 3:0 обіграли команду з м.Житомира (тренер - Денисовець Анатолій Петрович). Третє місце посіла команда з м.Коростеня (тренер Гамулінський Сергій Петрович).

У дівчат до вісімки найсильніших увійшли команди з м.Житомира, м.Коростеня, Житомирського, Ємільчинського, Радомишльського, Новоград-Волинського, Коростенського та Черняхівського районів.

У фінальній грі перемогу здобула молода команда з м.Житомира вихованки ДЮСШ «Авангард» (тренер – Марчук Георгій Кирилович), які в нелегкій боротьбі здолали опір команди з Ємільчинського району (тренер – Романуха Віктор Анатолійович). Третє місце посіла команда з м.Коростеня (тренер Овсійчук Лариса Миколаївна).

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.