radomyshl.com Радомышль
 
25 жовтня 2014
-

ОЛЕКСАНДР ПАПІРНИЙ: Настав той момент, коли на вибори не піти не можна.

ОЛЕКСАНДР ПАПІРНИЙ: Настав той момент, коли на вибори не піти не можна. 

Ні для кого не секрет, що рівень самосвідомості сучасних українців все ще залишає бажати кращого. Хоча за останній рік - кожен з нас є свідком цього - цей показник значно виріс, дякуючи останнім безпрецедентним подіям в країні. Як би там не було, будь-хто з нас навмисне чи ненавмисне, завдяки обставинам або своїй ліні, ігнорував своє право виборця. Просто не ходив на вибори.

Я зараз не буду говорити про ті голосування, про минуле.

Я хочу сказати про болюче сьогодення і про наше краще, інше (я в це вірю!!) майбутнє. Зараз, друзі, настав той найважливіший, найгостріший переломний момент, коли на вибори не піти не можна.

Якщо ти хворий - друзі на руках тебе мають віднести до дільниці. Якщо ти далеко від дому - зроби все можливе, щоб дістатися виборчої дільниці (пішки, автостопом, велосипедом, потягом). Якщо ти не підтримуєш нинішні зміни в країні, тобі тим більше потрібно з’явитися біля урни з бюлетнем аби заявити про свою позицію.

Влада зробила все, щоб ми не ходили на вибори, не вірили в себе, в можливість щось змінити. Для того, щоб на горі біля кормушки з’являлися тільки зручні та потрібні люди, а трошки нижче - їхні маріонетки. Можновладні ублюдки намагаються зробити з нас бездумних, безправних зомбі, кріпаків, рабів (потрібне підкреслити). Вони сплять і бачать як одноосібно ділять нашу з вами Україну між собою, неначе шматок м’яса, ділять між собою нас з вами - наші права, нашу землю, наші надра, наше майбутнє.

Сотні (тисячі?) людей загинули щоб вибори 26 жовтня відбулися. Вони віддали своє життя, аби ТИ з’явився на виборчій дільниці. І дав шанс прийти до влади людям, які в українцях бачать не гарматне м’ясо і дойну корову. Гідним людям, що хочуть і можуть змінити законодавство на користь звичайних громодян, нас з вами.

Просто приходьте на вибори! Голосуйте обов’язково. Невже хлопці на сході гинуть дарма?

Олександр Папірний, Голова Радомишльської міської організації політичної партії “ДемАльянс”.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Погоджуюсь, пора здійснити перелом на користь громади, що залежить від кожного з нас.
  • Гарно написано!!