radomyshl.com Радомышль
 
04 листопада 2014
-

КУБОК «ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ» У ВИШЕВИЧАН!

КУБОК «ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ» У ВИШЕВИЧАН!

Футбольна команда «Вікторія» з Вишевич має славу вправного кубкового бійця. Лише упродовж останніх п’яти сезонів вишевицькі футболісти двічі вигравали кубок райгазети «Зорі Полісся», ще одного разу колекцію нагород поповнив кубок «Золотої осені». Тож виходячи на старт цьогорічного осіннього кубкового турніру, «Вікторія» налаштовувалась тільки на перемогу.

Проте не лише спортивний азарт спонукав вишевичан до запеклої боротьби за трофей, а й відверто низький рівень гри команди в цьогорічному чемпіонаті району. Причин невдалого виступу «Вікторії» є кілька. Найсуттєвіша з них – зміна поколінь, яка не минає безболісно. Старші, досвідчені й доладу зіграні футболісти знаходять роботу за межами села, створюють сім’ї і не завжди мають можливість приїхати на гру. Їм на зміну йде молодь. Вона у Вишевичах активна, талановита, перспективна. Наразі маємо всі надії на майбутні перемоги у наступних сезонах вже оновленої «Вікторії».

Щодо кубка «Золотої осені-2014», то амбітну заявку на перемогу вишевичани зробили вже у першій грі, обігравши на своєму полі суперників з Борщева з рахунком 4:1.

У наступному раунді в Леніному суперником «Вікторії» став «Метеор» з Нової Буди. Голи Олександра Єсипенка та Максима Онишка принесли вишевицькій команді бажану путівку в фінал.

У фінальному поєдинку «Вікторії» протистояла команда «Полісся» (Леніне). У першому таймі в рахунку повели футболісти Леніного. Але, мобілізувавшись по перерві, вишевичани зуміли додати у грі й переламати її хід на свою користь. Високий градус напруги не давав гравцям та вболівальникам відчувати мінусову температуру, за якої відбувався фінальний проєдинок.

Перемогу вишевицькій команді принесли голи Олега Нечипоренка та Олександра Гаврутенка. Зосереджено і самовіддано «Вікторія» зіграла у кінцівці матчу, а блискуча гра воротаря Сергія Стеценка не дозволила суперникові бодай ще раз вразити його ворота. Відтак арсенал здобутків «Вікторії» поповнився ще одним виграним кубком «Золотої осені». Так тримати!

Сергій ГАВРУТЕНКО,

с. Вишевичі.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.