radomyshl.com Радомышль
 
28 жовтня 2009
-

Олена Ящук з Радомишля, посіла ІІІ місце

Олена Ящук з Радомишля, посіла ІІІ місцеОлена Ящук з Радомишля, посіла ІІІ місце з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1994-1996 років народження.
З 20 по 23 жовтня 2009 року в м.Житомирі (фізкультурно-оздоровчий комплекс «Динамо») відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1994-1996 років народження, організацію та проведення якого було покладено на управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

В змаганнях прийняли участь команди із 27 регіонів України, всього понад 600 учасників, серед яких 195 дівчат.

Команда Житомирської області виборола три срібні і дві бронзові нагороди, а саме: у ваговій категорії до 30 кг Ящук Олена посіла ІІІ місце (м.Радомишль, тренер - Козенко Р.В.), у ваговій категорії до 34 кг Козленко Наталія посіла ІІ місце (Малинський р-н, тренер - Осипенко В.Г.), у ваговій категорії до 44 кг Мірзоєва Олена посіла ІІ місце (Новоград-Волинський р-н, тренер - Гуцан О. В.), у ваговій категорії до 32 кг Кутишенко Олексій зайняв ІІ місце (Коростенський р-н, тренер - Гулаков Б.А.), у ваговій категорії до 35 кг Булат Олександр посів ІІІ місце (Олевський р-н, тренер - Попков В.Ф.).

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Моя сусідка)
  • Wow! Great thnkiing! JK
  • No more s***. All posts of this qiaulty from now on