radomyshl.com Радомышль
 
11 листопада 2014
-

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРИ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ВІДЗНАЧАЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

7 листопада працівники культури та майстри народної творчості відзначали своє професійне свято. Привітати усіх творців прекрасного прийшли керівники району та міста: голова райдержадміністрації Петро Сернієнко, заступник голови районної ради Олександр Кобилинський, міський голова Олександр Ткачук . Були присутні керівники клубних закладів району, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРИ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ВІДЗНАЧАЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

З усіх професій тільки працівники культури не мали чітко визначеного дня в календарі. Переносили дата декілька разів, і лиш у 2013 році указом президента 9 листопада стало днем працівників культури. Без перебільшення можна сказати: збереження національних традицій - запорука успішних перетворень нашого суспільства на краще.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Цього року свято особливе – з присмаком гіркоти. Тому присутні в зали дитячої музичної школи вшанували пам'ять загиблих за волю та незалежність нашої країни хвилиною мовчання.

Присутніх в залі дитячої музичної школи привітали голова райдержадміністрації Петро Сергієнко та міський голова Олександр Ткачук. Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловив і заступник голови районної ради Олександр Кобилинський.

Кращим культпрацівникам та майстрам народного мистецтва району за вагомий внесок у розвиток української культури, народної творчості, активну культурно - просвітницьку діяльність вручили грамоти від райдержадміністрації, районної та міської рад.

За участью вихованців та викладачів дитячої музичної школи, працівників культури району відбувся святковий концерт.

Сподіваємось, що дата залишиться стабільною, і працівники культури матимуть постійне свято , коли вони святкуватимуть своїх успіхи, говоритимуть про наболіле і про свої плани на майбутнє.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Янукович, намагаючись применшити розвиток українського, національного, переніс 2013 року свято працівників культури на 9 листопада. Цього року день працівників культури співпав з днем Української мови та писемності, яке в державі нажаль залишилось майже не поміченим. Вважаю що ці свята слід розвести в часі і як на культуру, так і на розвиток української мови звертати належну їм увагу.