radomyshl.com
 

:

:

:

25 2014
-

̒ .

  ’  .

22 ’ -⳺.

15-30 ̳ . ϳ , .

, : 㳺 .., .., .., ̳ .., , , , .

  ’  .

, . 10 ... . г 16-00, , ’, . ( ) “ ” ˳.


!
, .
.
  • Не знаю, хто писав цю статтю, але одне сподобалось. Про різні верстви населення - "голова", "заступник", "керівник", "директори" і "представники" )) Замість того, щоб кожен, або через день, когось вшановувати і співати літургії, краще б взяли граблі і мітли в руки, та поприбирали смітники в радіусі ста метрів від церкви та адміністраціі. Було б набагато більше толку.
  • Ну не скажи. Ясно, що стаття - рупор влади. Але літургії є нашим обов'язком перед померлими в роки лихоліть. Господь дав нам можливість таким чином спасати тих, хто не зміг того зробити за життя. Такий собі зв'язок поколінь. Ну а щодо прибирання, то тут 50% несете відповідальність і ви і я і всі, хто живе в цій країні. От пройшов сніг. Я вийшов і замів його на своїй вулиці від сусіда до сусіда. Тепер в мене сухе узбіччя, чим я пишаюсь, особливо на фоні сусідів. Можливо, хтось візьме приклад і наступного разу зробить так само. А центр - це територія комунальників. Які люблять посидіти на лавках, потеревенити серед купи сміття. Знаю, бачив, розумію.
  • ГОЛОДОМОР, що звів у могилу понад десять мілліонів нашого НАРОДУ. Пам"ятай, Друже, про це.....І тепер Тебе чекають випробовування які ти мусиш витримати, щоб захистити Україну від будь- якої агресії.