radomyshl.com Радомышль
 
23 грудня 2014
-

18 грудня відбулась авторська зустріч з письменником, журналістом, редактором газети «Факти» Шуневичем В.П.

18 грудня відбулась авторська зустріч з письменником, журналістом, редактором газети «Факти» Шуневичем В.П.

Вшановуючи вагому дату в історії нашого краю 26 грудня 1943 року, остаточного визволення землі від німецько-фашистських загарбників, 18 грудня в Радомишльській гімназії відбувся патріотичний захід. Авторська зустріч з нашим земляком, письменником, журналістом, редактором газети «Факти», справжнім патріотом своєї землі Шуневичем Володимиром Петровичем.

На зустрічі були присутні голова районної ради В.В. Міхненко, голова районної організації ветеранів В.П. Жлуктенко, начальник відділу освіти Р.Д. Складановський, патріотичну любов до свого краю продемонстрували діти своїми танцями, під керівництвом Глущенко Раїси Миколаївни та гарними піснями колективу «Райдуга» районного будинку культури. Цікавлячись історією нашого краю відбулась цікава дискусія з якої стало відомо багато цікавих фактів. Дитина, що поставила на думку Володимира Петровича найцікавіше питання отримала подарунок. У кожного покоління своя відповідальність перед часом, бо неможливо жити без минулого, без пам’яті про нього, хибно вважаючи що життя почалось лише з тебе. На щастя, історії нашого краю пощастило. Багато справжніх патріотів своєї землі цікавляться історією минулого, теперішнього і майбутнього.

За використаний матеріал для зустрічі, з його власної книги “Радомишльські оповідання”, щиро дякуємо Олександру Тимофійовичу Пирогову.

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.