radomyshl.com Радомышль
 
16 січня 2015
-

Радомишльський РВ УМВС України оголошує конкурсний відбір кандидатів для проходження служби в органах внутрішніх справ України

Радомишльський РВ УМВС України оголошує конкурсний відбір кандидатів для проходження служби в органах внутрішніх справ України

Для зарахування кандидатом для проходження служби в органах внутрішніх справ України запрошуються громадяни України віком від 20 до 35 років, які мають середню, середню-спеціальну, базову або повну вищу освіту, пройшли військову службу в Збройних Силах України, за станом здоров’я, фізичної підготовленості, діловими та моральними якостями придатні до служби в органах внутрішніх справ.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутись до Радомишльського РВ УМВС України в Житомирській області за адресою: м. Радомишль вул. Мала Житомирська,13 каб. № 23, тел. 4-23-13, або 102 до помічника начальника РВ з кадрового забезпечення майора міліції Охотенко Світлани Володимирівни (моб. тел. 063-79-06-066).

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РВ УМВС УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР КАНДИДАТІВ ДО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ (ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ) ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ В 2015 РОЦІ.

Випускники вищих навчальних закладах МВС України отримують освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальностями “Правоохоронна діяльність”, “Правознавство” “Психологія”, “Військове управління”, “Інженерна механіка”, “Автомобільний транспорт”, “Менеджмент” та “Філологія”.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком від 17 до 25 років (вік обчислюється за станом на 31 грудня 2014 року), які мають середню, середньо-спеціальну освіту (або отримують її в 2015 році), не підпадають в 2015 році весняному призову до лав Збройних Сил України або відслужили строкову військову службу, за станом здоров’я придатні до військової служби, за своїми моральними та діловими моральними якостями придатні до служби в органах внутрішніх справ.

Для участі у конкурсі необхідно звернутись до Радомишльського РВ УМВС України в Житомирській області за адресою: м. Радомишль, вул. Велика Житомирська, 13, каб. 23, тел. 063-79-06-066 (помічник начальника Радомишльського РВ з кадрового забезпечення майор міліції Охотенко Світлана Володимирівна)

Начальник Радомишльського РВ УМВС України в Житомирській області Д.А.Нікурадзе


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.