radomyshl.com Радомышль
 
25 січня 2015
-

В Радомишльській РДА відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України

В Радомишльській районній державній адміністрації відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України.

22 січня В залі Радомишльської районної державної адміністрації Гімном України та урочистим внесенням прапору був відкритий святковий концерт з нагоди Дня Соборності України.

Із вітальним словом, до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Васильович Міхненко, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Петрович Прокопенко та секретар міської ради Легенчук Валентина Петрівна, які привітали учасників зібрання з державним святом та побажали миру, злагоди, взаєморозуміння, єднання і перемоги українського народу. У рамках урочистостей відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка, в якій взяли участь керівництво району та школярі, організовано книжкову виставку, з якою мали можливість ознайомитися усі бажаючі. Присутніх своїми виступами, піснями та танцями радували колективи районного будинку культури, учителі музичної школи, діти Радомишльського ліцею та районного будинку дитячої творчості.

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Власть опять Р·Р° народные деньги для себя делает праздники. Новая власть РЅРѕ те же ошибки...