radomyshl.com
 

:

:

:

29 2015
-

˲ в IJ

 ˲   в    IJ

2015 . , . , .

, , , . .

, , , .

: ? , , .

, .

: radomyshl-info


!
, .
.
  • ? 2 6 .
  • ³ , , . , 1-4 ?.г , - . ² , . 㳿 .. ' , .г , IJ , ( ) . ֳ (41 .70 ), . ³ . ͳ . . 8 240 . . ó ( 2) 1300 , 500. , - . .
  • Одна з пропозицій-думок, яка прозвучала на попередній сесії міської ради, це ліквідувати нетипову школу, яка знаходиться у пристосованому приміщенні, збудованому у 19 столітті.Ця школа не має спортивного майдачика, не відповідає санітарно- гігієнічним вимогам, наказам санітарно епідеміологічної служби тощо.Була відкрита 1994 року,після того, як її полишили військові, бо були казарми. Тепер навчаються діти, псують очі і здоров,я. Відкривши цю школу "розгрузили" першу школу, нині ліцей, бо у ній навчались у дві зміни.Закривши цю казарму-школу економія складе 2 млн. 900 тисяч, а вчителів (до речі висококваліфікованих педагогів) можна працевлаштувати на місця пенсіонерів. У одній міській школі пенсіонери вчителі складають майже 55 % .Ось де резерви.За рахунок 300 учнів школи - казарми поповняться класи інших шкіл міста і недостатність коштів на утримання шкіл міста у сумі 3 млн. 400 тисяч буде вирішена.
  • Та невже? Взагалі-то 5-та школа, про яку тут писалося вище, ще нікому не зіпсувала життя. І в ній на багато більше порядку, ніж в декого в голові. Спортивний зал є, я сам там вчився. Так, не такий, як у гімназії, але в теплу пору року ми завжди проводили фізкультуру на вулиці, на стадіоні. А це навіть краще, ніж спротзал. Та й сама школа має просторі, гарно освітлені класи, обладнані хорошими меблями, комп'ютерами, навіть телевізорами. Але це не головне. Думаю, 5-та школа є душе ласим шматком для Ткачука, народного мера києва, який вже пів-міста приватизував, павленка та інших любителів нерухомості. Думається, як із судом, вартість якого занижена навіть після перегляду оцінки, школу "продадуть" за безцінь. Адже 3-кімнатна квартира в Радомишлі вартує, як мінімум 30тис$. А тут суд, величезної площі, багатоповерхова будівля і всього трошки більше 500тис. грн. То дам прогноз: школа піде за 1-2млн грн. Така наша влада. Обезцінити і роздерибанити.
  • Нічого, нікому не продавати, а здавати в оренду. І до чого тут, вельминешановний пане Козіянчук, Ткачук. Школа казарма, з бетонованими підлогами на першому поверсі,є власністю всіх територіальних громад району, а їх у нас 31-а. Тобто, якщо теоретично проголосують всі сільські і селищні ради плюс сесія міської, то тоді тільки районні депутати на сесії зможуть розглянути таке питання. Я думаю що такого не станеться. Хоча б одна рада не проголосує про відчуження майна (а всіх депутатів у районі 485), то ніхто нічого не продасть. Я мав на увазі інше. Як і чим платитиме відділ освіти зарплату, енергоносії по школах району, якщо недостатність коштів складає 7 млн.200 тисяч. Що , забирати у дітей харчування? Які з них будуть воїни та громаяни?
  • Територіалньні громади, це селищні, сільські та міські ради? еее.. взагалі - це рудимент совка. Рейдерське захоплення назви, але суть кардинально відрізняється. Тергромади мають формуватися згідно закону про територіальні громади. Як в Чайківці, наприклад. Папірний мійг би вам більше розказати. Але це так, відступ в сторону. Зараз може статися одна з головних помилок. Згадаймо, як закривали дитсадки. А тепер туди черга. В нас в майбутньому все-одно буде приріст населення. А зараз, на фоні війни, вам психологи підкажуть, народжуваність виросте. Куди тоді дітей подінете? Думається, корупція, що з'їдала до 300млрд з бюджету щороку при янику, заважає "жити по-новому". Бо ті самі кадри те ж саме крадуть. та й вам видніше, як юристу. Влада грається з народом. Закривають школи. А де за рік податкові канікули для підприємців? Де пропорційні податки? Де оподаткування розкоші? Я розумію, що місцева влада виходить з того, що дано. Але ж в 90-ті було ще важче, чи ні? І дефолт пережили. А тут і бюджети поповняться завдяки реформам. Хтось рахував ефект від розподілу поатків? Я вже мовчу про дотаційний Крим, якого не утримують та донбас. Все гниє з голови. А завдання влади будь-якою ціною утриматись від популізму. Ваш хрест - утримати школи. А звільнити пенсіонерів вам вже зараз ніхто не заважає. І це - головна задача для всіх бюджетних сфер.
  • Шановний Петро Дорошенко! Перед тим як стверджувати деякі факти про школи, спочатку завітайте до неї і подивіться. Якщо не можете дійти до ЗОШ №5 так ось вам посилання з фото коридорів і класів, де по Вашим словам "сліпнуть" діти. Там же Ви можете знайти всі дозволи санепідемстанції. Гадаю після цього слова "казарма-школа" візьмете назад. А коли розповідаєте про відсоток вчителів-пенсіонерів, то уточнюйте також в якій це школі, бо до відома всіх в школі 5 цей відсоток становить 15%. А Вам, як вихідцю з ЗОШ №4, раджу спитати яка там заборгованість. Можу підказати 930 000 грн (а в ЗОШ 5 - 338 000), а учнів в ЗОШ 4 -147 (натомість в ЗОШ 5 - 315). Ну і на остачу, кожного ранку мимо ЗОШ 4 проходить біля 80 учнів, які прямують в ліцей, ЗОШ3, ЗОШ5. Спитайте, а скільки навпаки з центра міста йде в ЗОШ 4???? Нуль!!!! Посилання но фото http://radomschool5.ucoz.ua/photo/1-2-0-0-2