radomyshl.com Радомышль
 
04 грудня 2009
-

Головну новорічну ялинку країни привезуть до Києва з Радомишльських лісів.

Ялинки з Радомишля.Головну новорічну ялинку країни привезуть до Києва з Радомишльських лісів.
Центральна ялинка України на Майдані Незалежності в Києві в котрий рік буде монтуватися з сосен, вирощених у Радомишльському лісгоспі.

Радомишльські ялинки користуються чималеньким попитом в різних регіонах України. Як розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, їх із задоволенням купують в Києві, Донецьку, південних областях. Раніше продавали і за кордон, проте там дуже жорсткі умови - на кожне дерево вимагають сертифікат із зазначенням результатів дозиметричного контролю.

Зате головна ялинка країни на майдані Незалежності вже вкотре буде монтуватися із сосен з Радомишльського лісгоспу.

До кінця тижня в усіх держлісгоспах області мають бути створені спеціальні майданчики для реалізації новорічних ялинок. Без шкоди для лісу цього року лісівники готові продати до 140 тисяч ялинок та сосен. І незважаючи на економічну та політичну ситуацію в країні, попит на лісові красуні щороку збільшується:

"У 2007 році держлісгоспами області було реалізовано 19 з половиною тисяч ялинок на суму 295 тисяч гривень, а в 2008 році, хоч і були ознаки нестабільності в економіці, ми реалізували 72 тисячі ялинок і лісгоспи заробили один мільйон 91 тисячу гривень" – розповідає начальник відділу лісового господарства обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Чайнюк. І додає – лісівники готові задовольнити будь-які забаганки споживачів:
"Одному треба сосна, другому – ялинка, а третьому – ялинка в горщику. Популярністю також користуються букети – гілочка ялини, гілочка сосни, ялівцю, самшиту, туї, а це дуже сильний фітонцид, і дуже приємно мати такий букет в оселі"

В минулому році відпускні ціни на ялинки та сосни стартували з 8-10 гривень за метр (це в найвіддаленіших лісгоспах). Скільки вони коштуватимуть цього року, стане відомо вже наступного тижня.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Наши ёлки самые красивые!!!!!
  • Самые-самые!так пусть ставят нам красивые ,а не увозят их для других!!!!
  • Надеюсь, они заплатили, а не \"за спасибо\" или за отдельную плату директору. А то елок мало, говорят, что если подняться на высоту, то наши леса уже не то что не густые, а очень даже с большими залысинами, с дороги-то не видно...
  • С*КА