radomyshl.com Радомышль
 
18 лютого 2015
-

Президент України підписав указ про весняний та осінній призови громадян

Президент України підписав указ про весняний та осінній призови громадян

У 2015 році в Україні буде проведено два чергові призови громадян України на строкову військову службу: з квітня по травень та з жовтня по листопад 2015 року.

Відповідний указ № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» Президент Петро Порошенко підписав 17 лютого 2015 року.

Глава держави постановив:

«1. Визначити на 2015 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) квітень - травень;

2) жовтень - листопад,

2. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу».

Кабінету Міністрів України доручено визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2015 році.

Також указом передбачається звільнити у квітні - травні 2015 року в запас із Збройних Сил України, інших військових формувань України та Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.