radomyshl.com Радомышль
 
19 лютого 2015
-

Радомишльські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з учнями щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій

Радомишльські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з учнями щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій

Працівники Радомишльського районного сектору 12 лютого 2015 року провели інформаційно – просвітницьку роботу з учнями Радомишльського професійного ліцею щодо роз’яснення дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. На зустрічі були присутні близько 80 дітей. Рятувальники нагадали учням, що дуже важливим є не лише знання правил безпеки, а і їх повсякденне дотримання. А для того, щоб діти змогли якнайкраще запам’ятати правила безпеки, в ході теоретичної частини рятувальники показали дітям навчальні відеофільми. Разом з цим, учням продемонстрували зразки боєприпасів і зазначили, що в жодному разі не можна торкатися таких предметів. «Це також стосується і тих підозрілих предметів».

Якщо ви побачили такий підозрілий предмет – не підходьте до нього і не торкайтеся його. Слід відразу зателефонувати до оперативно – рятувальної служби за номером 101 або до міліції за номером 102» – нагадали рятувальники. Тому всім необхідно знати як діяти у разі необхідності. Окрім цього, всім присутнім співробітники Управління ДСНС розповіли яких правил необхідно дотримуватися у разі виникнення пожежі, показали як потрібно користуватися вогнегасниками.

Проведення таких заходів є дуже важливим, адже завдяки цьому можна нагадати людям правила безпеки та навчити їх, як діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації

Радомишльський районний сектор

Управління ДСНС України у Житомирській області


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.