radomyshl.com Радомышль
 
11 березня 2015
-

РАДОМИШЛЬЩИНА: СТАН МІГРАЦІЙНОЇ СИТУАЦІЇ ЗА 2 МІСЯЦІ 2015 РОКУ

РАДОМИШЛЬЩИНА: СТАН МІГРАЦІЙНОЇ СИТУАЦІЇ ЗА 2 МІСЯЦІ 2015 РОКУ

До Радомишльського районного сектору УДМС України в Житомирській області в поточному році звернулося 707 громадян з різних питань паспортної роботи та отримання консультацій.

За даний час було зареєстровано за місцем проживання 197 фізичних осіб в тому числі зареєстровано 8 громадян з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання, знято з реєстрації місця проживання 177 фізичних осіб.

Вклеєно 153 громадянам фотокартки в паспорти громадянина України в зв’язку з досягненням 25-ти та 45-річного віку.

148 громадян звернулися з заявами на оформлення паспорта громадянина України, оформлено та видано 160 громадянам паспорти громадянина України, всі паспорти були оформлені в термін до 30 днів в тому числі:

16 річним – 68, при зміні прізвища, імені по-батькові – 45, замість втрачених, викрадених – 28, набутті громадянства України – 3, з інших причин – 16.

До районного сектору подано 24 громадянами заяви про втрату паспортів. Трьом громадянам видано тимчасове посвідчення що підтверджує особу громадянина України. Заяви про втрату паспортів громадянина України для виїзду за кордон та проїзних документів дитини не надходили.

За два місяці прийнято 4 заяви на оформлення проїзних документів дитини, які були належним чином оформлені і направлені до УДМС на виготовлення ПДД.

Прийнято 1 заяву щодо оформлення дозволу на виїзд на постійне місце проживання в Німеччину. Всі необхідні документи по даній заяві направлені в УДМС для подальшого оформлення.

В поточному році до Радомишльського РС УДМС заяви щодо прийняття до громадянства України не надходили.

Надійшла 2 заяви від іноземних громадян щодо отримання дозволу на імміграцію в Україну. 4 іноземним громадянам оформлені посвідки на постійне проживання в Україні та 1 на тимчасове проживання.

До Радомишльського РС УДМС звернувся 1 іноземець з заявою щодо продовження терміну перебування в Україні. Заява вчасно розглянута і йому продовжено терміну перебування на Україні на 90 днів.

За даний до Радомишльського РС УДМС фізичні та юридичні особи не зверталися з заявами щодо оформлення документів на в’їзд в Україну іноземним громадянам.

Районним сектором в поточному році не приймалися рішення щодо скорочення терміну перебування в Україні іноземним громадянам та не приймалися рішення про добровільне, примусове повернення іноземців за межі України.

Радомишльським РС УДМС складено 35 адміністративних протоколів в тому числі на громадян України за порушення ст..197 КУпАП – 17, 198- 15, 205 – 1, та 2 на іноземних громадян за порушення правил перебування іноземців в Україні по ст. 203 КУпАП.

Виконано 48 запитів щодо направлення копій заяв Ф.1 до міжрегіональних центрів виготовлення ЗП в м. Київ та інших регіонах України.

Виконано 8 запитів відділу ведення Державного реєстру виборців щодо уточнення персональних запитів відносно 224 осіб. Вчасно і в повному обсязі направлялись відомості про виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців.

За 2 місяці поточного року надано платних послуг, які надаються УДМС на суму 908 гривнів.

Скарг на роботу працівників Радомишльського РС УДМС не було.

Завідувач Радомишльським РС УДМС М.О. Лобас

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.