radomyshl.com Радомышль
 
24 грудня 2009
-

Житомирські газети ніхто не читає!!!

Житомирські газети ніхто не читає!!!Житомирські газети ніхто не читає!!!
І навіщо в Житомирській області видають газети: суцільні збитки та журналісти без зарплат.
У Житомирській області з 26 комунальних районних газет 20 є збитковими.Про це стало відомо 4 грудня під час наради-семінару для редакторів комунальних засобів масової інформації Житомирської області в м. Малині, повідомляє Управління у справах преси та інформації Житомирської обласної державної адміністрації.

Районні газети «Овруцька Зоря» і «Малинські новини» взагалі примудрилися пропрацювати 9 місяців в 2009 році, не отримавши ні копійки з місцевих бюджетів!

Чотири редакції допустили заборгованість з виплати заробітної плати працівникам на загальну суму 84,5 тис. грн. Це газети «Відродження» (Брусилівський район), «Сільське життя» (Житомирський район), «Зоря Полісся» (Радомишльський район) та «Нове життя» (Черняхівський район).

Причинами збитковості редакцій були названі криза, недостатній рівень оплати співзасновників за надані інформаційні послуги, а в окремих випадках - невміння або небажання редакцій заробляти кошти самостійно.

За 9 місяців 2009 року редакції комунальних газет області надали інформаційних послуг районним державним адміністраціям та районним радам на загальну суму майже 1,2 млн. грн., а фактично отримали за ці послуги 847 тис. гривень, тобто 70%.

У семінарі взяли участь перший заступник голови Житомирської обласної ради Петро Рудницький, начальник управління у справах преси та інформації Тетяна Осницька, заступник голови Малинської РДА Сергій Кучинський, заступник голови Малинського районної ради Марія Насіканова, а також заступник мера м. Малина Віктор Гега.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Все йде до того що газети в майбутньому потрібні не будуть. Новини можна читати з інтернета, туалетний папір - дешевший. Максимально що залишиться, це мабуть кросворди та глянець для жінок.
 • я теж не читаю газет, у нас одна місцева газета Семь Днейтак там все то же что и на сайте городском
 • Ребята, загляните в проблему поглубже Кому нужна такая газета \" Зоря Полісся\" Редактор не на месте Лижет зад начальству да и толькоНа первой странице поздравления районного и городского начальстваНа второй их фото и хвальба за их работу Потом телепрограмма Затем реклама, обьявления и некрологи Немножко рецептов как сварить борщ Ни одной критической статьи ни одного журналистского расследования причин плохой социальной жизни, фактов корупции среди чиновников Там же нет журналистов, а одни жополизатели Почитайте их статьи Их писали незрячие люди Их нельзя назвать журналистами
 • А як вони гарно розхвалили, що в Радомишлі відремонтовано дорогу по вулиці В.Житомирська , це щось. wink А якась людина, з віддаленого від райцентру села, прочитає газету, яку її скоріш за все, примусили виписать і повірить.
  p.s. Ігоре, хватить буть \"туристом\", я вже декілька разів бачив твої дописи, чому не реєструєшся на сайті?
 • А як вони гарно розхвалили, що в Радомишлі відремонтовано дорогу по вулиці
  ------------
  пивзавод отремонтировал дорогу от светофора до Старокиевской, Пирожок уже это себе приписал