radomyshl.com Радомышль
 
25 березня 2015
-

ВІД ВОГНЮ ЗА ДВІ ДОБИ ПОСТРАЖДАЛО ЧОТИРИ БУДІВЛІ

ВІД ВОГНЮ ЗА ДВІ ДОБИ ПОСТРАЖДАЛО ЧОТИРИ БУДІВЛІ

Суха вітряна погода, що встановилася з приходом весни, негативно впливає на ситуацію з пожежами в районі. Упродовж 21-22 березня рятувальники 16 ДПРЧ (м. Радомишль) Управління ДСНС України у Житомирській області здійснили 4 виїзди на ліквідацію пожеж та їх наслідків. В основному до займань призводить недотримання громадянами правил пожежної безпеки на присадибних ділянках, під час використання відкритого вогню, спалювання сміття, сухостою на відкритій території, і як наслідок – перекидання вогню на дерев’яні господарські споруди, житлові будинки, запаси сухого корму. Створюється загроза екосистемі. Необачні громадяни отримують травми, несумісні з життям.

Так, за 2 доби зареєстровано 2 пожежі у господарських будівлях с. Вирва та с. Ірша, 1 у сіннику - с. Забілоччя, 1 пожежа у нежилому будинку в с. Леніне, Всі пожежі сталися внаслідок спалювання сухої трави. Загалом вогнем пройдено понад 4 га території.

Тож, зважаючи на пожежонебезпечну ситуацію, інспекторський склад Радомишльського РС Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає населення не використовувати відкритий вогонь у вітряну погоду та дотримуватися правил пожежної безпеки: спалювати сміття безпечніше якнайдалі від будівель та споруд (краще на городі), під пильним наглядом, та мати напоготові засоби пожежогасіння; не розводити багаття у вітряну погоду; осередки вогнищ необхідно обкопувати невеличким земляним валом, щоб не допустити розповсюдження вогню по сухій траві.

Провідний інспектор Радомишльського РС Управління

ДСНС України у Житомирській області Кириченко І.В.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.