radomyshl.com Радомышль
 
20 травня 2015
-

21 ТРАВНЯ О 15:00 ВІДБУДЕТЬСЯ ХОДА РАДОМИШЛЕМ У ВИШИВАНКАХ.

21 ТРАВНЯ О 15:00 ВІДБУДЕТЬСЯ ХОДА РАДОМИШЛЕМ У ВИШИВАНКАХ.

Шановні радомишляни, 21 травня в Радомишлі відбудеться День вишиванки. Це щорічний всеукраїнський захід, який проводиться кожного третього четверга травня. Громадське об'єднання "Прогресивний Радомишль" вже два роки поспіль проводило такий парад. Цей захід покликаний нагадати українцям про те ким вони є, частиною якого величного народу. І що, як не вишиванка є тою річчю, яка візуально відрізняє нас від інших народів. Надягаючи вишиванку, ми показуємо любов до свого народу, власної культури, традицій. Показуємо, що нам не байдужа доля нашої країни.

Тому 21 травня вдягніть вишиванку. На роботу, на навчання,одягніть дітей в дитячий садок, чи просто на прогулянку містом. День вишиванки - це свято всього українського, тому приєднуйтесь.

Тож 21 травня приходьте в міський парк на 15:00, звідки почнеться хода до пам’ятника Шевченку для проведення урочистостей. Також згадаємо тих хто загинув захищаючи нашу культуру , нашу мову, нас з вами. Приєднуйтесь до акції та покажіть що Україна вам не байдужа.

ВО голови Березівський Олександр


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • С…РѕРґР° перевірки С…Рѕ вступить Сѓ більшу СЏРјСѓ РЅР° РґРѕСЂРѕР·С–