radomyshl.com Радомышль
 
11 червня 2015
-

РАДОМИШЛЯНИ ПОСТУПИЛИСЯ ЖИТОМИРЯНАМ. АЛЕ ВИБОРОЛИ СРІБЛО

РАДОМИШЛЯНИ ПОСТУПИЛИСЯ ЖИТОМИРЯНАМ. АЛЕ ВИБОРОЛИ СРІБЛО

У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з велоспорту на шосе.

Радомишльська дитяча юнацька спортивна школа під керівництвом директора - майстра спорту, заслуженого тренера України,Сергія Кострицького, виборола срібло.

Загалом у змаганнях взяли участь майже сто спортсменів, які змагалися у індивідуальній гонці на час (10 кілометрів), в парних гонках на 10/20 кілометрів та груповій гонці. Також у змаганнях взяли участь ветерани та любителі

Гонка на час, дистанція 10 км

Вікова група 2003р.н. та молодші

Юнаки

3 місце - Шевченко Данило (Радомишль, Пархоменко Р.)

Вікова група 2001-2002 р.н.

Юнаки

1 місце - Полончук Данило (Радомишль, Міщенко, Кострицький С.)

2 місце - Люшенко Вадим (Радомишль, Міщенко В.О.)

Дівчата

3 місце - Маркевцева Вікторія (Радомишль, Міщенко В. Пархоменко Р.)

Вікова група 1999-2000 р.н.

Дівчата

1 місце - Неборачко Дарина (Радомишль, Міщенко, Пархоменко Р.)

3 місце - Кучерявенко Аліна (Радомишль, Міщенко, Кострицкий С.)

Вікова група 1997-1998 р.н.

Юніори

1 місце - Кухар Віталій (Радомишль, Пархоменко Р.)

Юніорки

1 місце - Шипаєва Аліна (Радомишль, Пархоменко Р.)

2 місце - Льовіна Анастасія (Радомишль, Пархоменко Р.)

Парна гонка, дистанція 10 км Вікова група 2003р.н. та молодші

Юнаки

2 місце - Сорочинський Олег, Мельник Віталій (Радомишль, Пархоменко Р.)

Дівчата

1 місце - Махонько Вероніка, Колинько Ірина (Радомишль, Міщенко В.Пархоменко Р)

Парна гонка, дистанція 20 км Вікова група 2001-2002 р.н.

Юнаки

1 місце - Полончук Данило (Радомишль, Міщенко, Кострицкий С.), Кухар Петро (Радомишль, Пархоменко Р.)

2 місце - Люшенко Вадим (Радомишль, Міщенко В.О.), Машківський Денис (Радомишль, Пархоменко Р.)

Вікова група 1999-2000 р.н.

Дівчата

1 місце - Неборачко Дарина (Радомишль, Міщенко, Пархоменко Р.), Кучерявенко Аліна (Радомишль, Міщенко, Кострицкий С.)

Вікова група 1997-1998 р.н.

Юніори

2 місце - Кухар Віталій, Кухарівський Богдан (Радомишль, Пархоменко Р.)

Юніорки

1 місце - Шипаєва Аліна, Льовіна Анастасія (Радомишль, Пархоменко Р.)

Групова гонка Дистанція 11 км вікова група 2003р.н. та молодші

Юнаки

1 місце - Сорочинський Олег (Радомишль, Пархоменко Р.)

2 місце - Мельник Віталій (Радомишль, Пархоменко Р.)

Дівчата

2 місце - Махонько Вероніка (Радомишль, Міщенко, В.Пархоменко Р)

Вікова група 2001-2002 р.н.Юнаки, дистанція 44км

1 місце - Полончук Данило (Радомишль, Міщенко, Кострицький С.)

2 місце - Кухар Петро (Радомишль, Пархоменко Р.)

3 місце - Машківський Денис (Радомишль, Пархоменко Р.)

Дівчата, дистанція 11км

2 місце - Маркевцева Вікторія (Радомишль, Міщенко В., Пархоменко Р)

Вікова група 1999-2000 р.н. Юнаки, дистанція 55км

2 місце - Кухарівський Богдан (Радомишль , Пархоменко Р.)

Дівчата, дистанція 44км

1 місце - Неборачко Дарина (Радомишль, Міщенко, Пархоменко Р.)

3 місце - Кучерявенко Аліна (Радомишль, Міщенко, Кострицкий С.)

Вікова група 1997-1998 р.н. Юніори, дистанція 65км

1 місце - Кухар Віталій (Радомишль, Пархоменко Р.)

Юніорки, дистанція 65км

1 місце - Льовіна Анастасія (Радомишль, Пархоменко Р.)

2 місце - Шипаєва Аліна (Радомишль, Пархоменко Р.)

Джерело: radomyshl-info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.