radomyshl.com Радомышль
 
11 червня 2015
-

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВЛАДА НЕ ВИДІЛИЛА КОШТІВ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВЛАДА НЕ ВИДІЛИЛА КОШТІВ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

В Житомирській області – 140 тисяч дітей шкільного віку. Цього року в обласному бюджеті передбачено видатки на придбання путівок до дитячих оздоровчих закладів в розмірі 10 млн.365,7 тис. грн. А з урахуванням видатків на підготовку дитячого оздоровчого табору «Орлятко» і коштів гранту Європейського співтовариства – 16 млн. 674,2 тис. гривень. Ця сума вдвічі більша 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

У міських і районних бюджетах передбачено видатки в розмірі 4 млн.897,5 тис. гривень.

Безпосередньо на оздоровлення і відпочинок кошти виділені в 17 районах і містах області. Упродовж травня виділено кошти в Андрушівському районі - 46,5 тис, Лугинському, Олевському районах - 99,0 тис., додатково виділені кошти в м. Житомирі - 2 млн. 206 тис., Новоград-Волинському районі - 19,6 тис. гривень.

Взагалі не виділено коштів в м. Коростені, м. Малині, Бердичівському, Брусилівському, Житомирському, Любарському, Малинському, Радомишльському, Червоноармійському, Черняхівському районах.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації зобов’язав голів районів в невідкладниму порядку виправити цю ситуацію, залучивши для оздоровлення кошти благодійників, підприємств, районних, сільських, селищних бюджетів. Та зазначив, що діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти учасників бойових дій в АТО; діти внутрішньо переміщених осіб мають обов’язково оздоровитись у цьому році.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.