radomyshl.com
 

:

:

:

10 2015
-

Ͳ ϲ 2015 ϲ 8

    2015  8 .

 

2015 8 .


1

«» .

8

8

0

0

39:6

24


2

«» .

8

6

1

1

33:6

19


3

«» .

8

4

2

2

32:9

14


4

«» .

8

4

2

2

24:14

14


5

«» .-

8

4

1

3

22:12

13


6

«» .

7

4

1

2

24:18

13


7

«» .

8

4

0

4

46:12

12


8

«³» .

8

3

2

3

9:17

11


9

«» .

7

2

0

5

16:25

6


10

«» .

8

1

1

6

7:29

4


11

«» .- 1

7

1

0

6

7:80

3


12

«» .

7

0

0

7

4:35

0!
, .
.
 • Влада побореного бандита Януковича перейшла до Порошенка Яценюка, що продовжують використовувати корупційні схеми засновані попередніками. Депутати Свободівці викрили розкрадання урядом бюджетних коштів на суму в понад 5 мільярдів. Яценюк поставив перед службою безпеки завдання шукати корупціонерів не серед правопорушників урядовців, а серед представників В.О. Свобода, що були короткий постмайданівський термін при владі. Не маючи жодних доказів, Службою безпеки проти свободівців шиються білими нитками протоколи про корупційні адміністративні правопорушення, в тому числі і що до мене, а ручні судді, зокрема Свинцицький Л.В., відкинувши правдиві свідчення очевидців, карають не винних. Натомість продажні судді відпускають на волю злочинців (зокрема ірпінського ректора Мельника) Не бачу жодної реакції Служби безпеки, влади на пропоганду окупанта України - Леніна, яким продовжують підписувати моє рідне село Ставки, у турнірній таблиці.
 • , ?
 • Крім корупції, розкрадання в міністерствах бюджетних коштів, вбивство міліцією націоналіста Сашка Білого,вчорашній Мукачівський розстріл націоналістів з правого сектора, жодного покараного за вбивство на майдані небесної сотні , арешти Свободівців не причетних до вбивства журналіста Бузини, кришування міліцією бурштинового грабежу в Олевському районі, плюндрування памятників національним героям - Т.Г.Шевченку, Роману Шухевичу в Радомишлі. Цей перелік можна продовжувати Як ставитись до нинішньої влади, робити висновок має кожен особисто. https://www.youtube.com/watch?v=m4jLcu--vpo
 • ? - ? , , ...
 • , ' , ? , 25, , , , , , ' ² '- в, , , , , ³ , . ' , , , , , ,, , , ? , ' ί ί ί ̲Ͳֲ ... ' .
 • , ' , ? , 25, , , , , , ' ² '- в, , , , , ³ , . ' , , , , , ,, , , ? , ' ί ί ί ̲Ͳֲ ... ' .
 • , , , ? ³ - . ³ , , . , , , , . , -. - ( ), , . , . . - , - . . , , , !!!
 • , , . , , , , , ? ? , , , , , . ³ , . , ? , ? , , ' . , , ' , .
 • , , , , , ͳ. , , . , ,  , . , , - , , , , ( ), . , , , ...
 • , , , , , . , . , 10 ? . , ? 䳿 , , ,, , ?
 • , , , . , , . , . , . , , , , . . , , . , , . 㳺 , , , , . ,  , . , , , , . , , , . , .
 • Руслан, а что Вы сделали для своего города? Не будем брать "масштабы страны"? Хоть одно дерево покрасили , хоть одному солдату в АТО помогли ? Хоть одному ребёнку солдат -- атошников помогли? Если вы такой патриот своей страны , значит приезжайте домой и делайте - хотя бы то что сможете сделать своими руками , не имея на большее средств, не являясь "органом власти".. Боритесь с беззаконием , отстаивайте свой дом .. Ведь никто за вас не станет это делать , пока вы будете "восстанавливать " справедливость сидя за монитором компьютера за тысячи км от своего дома.. А "руководить процессом" восстановления справедливости в городе и требуя этой справедливости от того кто оставляет комментарии на сайте , это по меньшей мере .. ну .. не серьёзно ..Скажем так..)))
 • Для Руслана і всіх іншіх. Ніхто не має забирати нотаріально оформлений будинок. НІХТО !!! А ви, Руслане, чому не написали лист до МВС м.Радомишля і до суду,що ви дійсно є і проживаєте в Росії і прикласти докази свого існування,взяти у тому місці ,де ви проживаєте,довідку ....а наші ,так звані, судді і де котрі юристи,тільки і живуть за рахунок того,щоб поцупити чуже.
 • Ну а зараз відповідь для С.Лозовського і всіх,хто поливає брудом Свободу. Лише якіхось півроку П.Сергієнко був головою райдержадміністрації,але за цей короткий термін,радомишляни мають РАКС, для того щоб його відкрити працювали підприємці,прості радомишляни ,П.Сергієнко і вся районна Свобода. Щодо помилок нашого П.Сергієнка ? Так,були, потрібно було сраною літлою вигнати всіх тих,хто творив антиукраїнські справи,всіх тих,хто посилав бюджетників на антимайдан і платив із державної кишені гроші,хто здирав ДАНЬ з підприєиців...а не можна було їх звільнити,у них - РУКА. Так ось ,не шановні паплюжники Свободи, ні при одній владі Свобода не була при владі у Державі і всі ці собачи завивання до невдоволення нами ,направляйте по іншій адресі.Так, ми робимо не великі кроки для нашого міста і нашої України,але робимо кожного дня. Ну і для порівняння ось вам короткий опис про попереднього голову райдержадміністрації ....а скільки цих фактів ще є.....тому правду ви пане ,Лозовський сказоли, ( Ой, зовсім забув, скоро ж чергові вибори...
 • Чиновник из Радомышля пошел в бизнес Встигнувши розбазарити землі району та збагативши власні кишені На Радомишльщині призначено нову адміністрацію , тож колишній тамтешній «божок » Анатолій Павленко ретельно замітає за собою сліди , ухваливши всі можливі незаконні рішення , і загалом робить усе , аби вийти сухим із води після своєї тривалої незаконної діяльності. За його головування , нагадаємо , було привласнено або ж« подаровано» стільки земельних і водних наділів, скільки уявити собі важко ! І не лякають пана Павленка навіть прокурорські перевірки , адже здійснюються вони лише поверхнево … « Заїхавши » далекого 2005 - го до Радомишльської райдержадміністрації на популярному тоді транспортному засобі – «помаранчевому »велосипеді , нині Анатолій Анатолійович « виїхав » звідти з чистою ( читай – підчищеною )совістю на власному « шестисотому мерсі» або ж « Тойоті ». Перебування на посаді голови РДА його збагатило просто неймовірно , і це не дивно , бо ж протягом усього свого« головування» він роздавав землі ,привласнював їх , отримуючи надприбутки .Нещодавно на сайті «Скандальний Житомир» було опубліковано викривальний матеріал «Дерибан Житомирщини : Павленко розкрадав Радомишльщину для Юлії Тимошенкота її зятя », де наводилися переконливі докази незаконної діяльності голови РДА Павленка і навіть деякі документи. Було проведено перевірку роботи райдержадміністрації на чолі з Анатолієм Павленком, також – законності роздачі землі , і вона … не виявила порушень ! Неймовірно , як таке взагалі можливо, враховуючи те, що про «оборудки » пана Анатоліяз підконтрольними йому земельними й водними ресурсами знають , певно ,усі .Уся сіль у тому, що перевірка проводилася вельми поверхнево .Скажімо , не було встановлено, за які гроші Павленко примудрився придбати собі сауна - бар « Піраміда » ,приблизна вартість якого складає 170 тис. доларів . Анатолій Анатолійович собі це дозволити може , незважаючи на те, що в
 • Радомишлі взагалі немає комунальної лазні ! Або ж чи поцікавилася прокурорська перевірка , яким чином Павленко придбав їдальню при Радомишльському машинобудівному заводі та без жодних дозвільних документів переробив її на фітнес- клуб ? Зрозуміло , що ці факти Павленко приховав . А може ,перевірка ними не зацікавилася з інших, більш прагматичних причин ?Навіть не враховуючи вищевикладеного , перевірка могла б виявити бодай якісь порушення . Та все нібито чисто! У номері від 16 квітня 2010 року кишенькового видання Павленка «Зоря Полісся »прокурор Радомишльського району , молодший радник юстиції Руслан Демчук ( вгадайте , кому « підконтрольний ») «вигороджує» свого шефа , позиціонуючи його абсолютно ні в чому не винним,узагалі – білим і пухнастим . Не дивно : нічого іншого він написати й не міг , оскільки ним самим колись цікавилася СБУ за отримання хабарів… Та все ж , якого висновку дійшла « перевірка »? Прокурор Демчик , неспроможний уникнути правди, у дечому навіть відкрито підтверджує правдивість викладеної в матеріалі про дерибан Житомирщини інформації , адже розпорядження № 289 від 07 . 10 . 2009 року про надання дозволу на землю ТОВ «Азуре » на території ДП « Радомишльський ЛМГ » площею 280 га таки скасовано як незаконне.
 • Очевидно , у цьому випадку проти прямих доказів перти було неможливо . Однак недарма пан радник юстиції отримує щедру фінансову винагороду за свою роботу : з іншими фактами роздачі землі якось обійшлося! Так , у пункті 2 свого пояснення Демчук пише, що роздана земля перебуває на умовах оренди, причому орендна платня є максимальною і складає 10 - 12 % грошової оцінки землі . Але ж питання не в тому , скільки там складає платня за оренду, а кому й за які гроші було ці землі віддано ?!У простих громадян таких коштів бути просто не може , бо суми навіть за найскромнішими підрахунками є захмарними. Та й узагалі , а скільки ж отримує за ту « оренду безпосередньо Радомишльський район Житомирської області ? Перевірка, судячи з усього , просто забула поцікавитися сумами, які запланом мусять іти в районний кошторис . Чи не поцікавиласянавмисно ? ЦІКАВА ТЕМА ,БАГАТО ФАКТІВ....АЛЕ ТО ВСЕ ДО В?БОРІВ...Ч? НЕ ТАК, БРУДНОСІЇ ?
 • , , .. .. ( 1,5 ) .. , .. ?
 • ми робимо те що можемо.. Як би всі почали хоть маленьку частинку робити для міста, то Радомишль мав би привабливий вигляд , в якому було б приємно жити .. В тому числі і пан Лозовський.. А так кидати сарказмом в неті багато не потрібно.. ))
 • , , ̳( ) ,( , ', ), , . , , . , ( , ). 33 , . ( ) ', ( ), , , ( ).ϳ , ̳ . , , . ?( ).
 • Що з приводу вашого питання чи допоміг я АТО так я не одноразово перераховував гроші на українську армію,правда маленькими сумами але великих не маємо,на зброю я не давав я перераховував на одяг взимку,я так і писав у Приватбанк при переказах грошових що гроші суворо мої на одяг взимку солдатам,мені навіть лист з подякою приходило від Приватбанку.
 • , , , , . , - , , 䳿 , , , ( , ), - - ... .
 • 㳺 ... , ...
 • Шикарне вийшло обговорення турнірної таблиці. Далі буде? 8)
 • , . , ... ,, ...
 • , ...