radomyshl.com
 

:

:

:

20 2015
-

Ҳ ˲ ² ֲ ̲ ˲ ( + ²)

 Ҳ ˲ ² ֲ ̲ ˲ ( + ²)

18 2015 "Ͳ". "Mersedes", "" "Lada" . , "". , - . .

, . 2104 «Dodge».

, 䳿 .

 Ҳ ˲ ² ֲ ̲ ˲ ( + ²) Ҳ ˲ ² ֲ ̲ ˲ ( + ²)

:


!
, .
.
 • На останній сесії міськради було вирішено створити, з числа депутатів, тимчасову робочу комісію для рекомендацій щоро ремонту вулиць. Вона розгляне також питання даного перехрестя. Директор МКП "Радомишль" Сергій Миронюк сказав, що для встановлення на цьому перехреті твітлофора вимагає "в'язання". Я не зовсім зрозумів що це, але здогадуюсь, що потрібно розробляти проект. Гроші, за словами мера та його "молодої команди" хоч греблю гати, тому не бачу проблем. Треба лише сила волі. Якщо гроші платників податків використати для встановлення світлофору - всім стане спокійніше в цьому районі, та й життя чиєсь можна врятувати.
 • світлофор - дорогуще задоволення навіть без проекту, і там він даром не потрібен. а зекономлені більше 100 тис. грн можна потратити на знаки, які у Радомишлі потрібно терміново відновлювати. ніякий світлофор не убереже від ДТП, бо з такою культурою водіння, як у місті кожна поїздка - це стрес-тест
 • Потрібно не світлофор встановлювати ,а довести дорожне покриття до стану яке воно мало до ремонту,тоді водіі будуть дотримуватись швидкісного режиму.У нас дійсно дуже низька культура водіння і багато водіів навіть правила не знають.
 • , , . 60 , . , . , , , , .. .