radomyshl.com
 

:

:

:

23 2015
-

ϲ: ò Ͳ

 ϲ: ò  Ͳ

. . , ! , . , , – .

, ³ .

, . . ³ , , . ? ’, ?? . . , : – . . , . , – , , . , 30 - 50. ʳ, , ’ , , – )). . , , ? . , , ?

 ϲ: ò  Ͳ

, . ̳ .. . , , , , , .

. ͳ : 5  . . , , .

 ϲ: ò  Ͳ

, -, , . , .


!
, .
.
 • Та люди переважно думають лише про сьогоднішній день. Питання прийняття "обранцями" виважених стратегічних рішень - хворобливе чи не для усіх українських міст.
 • "Центр міста" просто, "Хрещатик" !!!!
 • Приймак молодець, він обраний тією громадою от і лобіює їхні інтереси, а якщо решта депутатів безхребетні, або їм чхати на своїх виборців то яка взагалі може йти мова про "стратегію"...
 • Мене дивує і я не розумію в чому полягає піар. Приймак зробив, однозначно, добру справу для свого округу і це є правильно. Мені наприклад, побачивши цю новину стало приємно, що в Радом. міській раді, ще є депутати, які дійсно функціонують, і що не менш важливо - результативно. Мені взагалі здається це достойна людина, не тільки депутата міської ради, а й голови. Задумайтеся, бо потім після виборів, знову будете бідкатись на мера і на його неефективність, Пане Олександр, Ви помиляетесь, коли пишите, що потрібно обговорювати з громадянами... з ким і про що говорити, якщо ця громада свідомо обирає мером людину, яка взагалі не має ніякого відношення до Радомишля, який проживає в Києві. Честно, я не здивуюсь, якщо на цих місцевих виборах мешканці оберуть кандидата, наприклад, з Одеси, чи з Дніпропетровська, щоб ще частіше бував на робочому місці і виконував свої обовязки. А Ви про громадян... Навпаки, дякувати потрібно, що ще залишились такі люди як Приймак!
 • Думаю, тут не Приймака треба сварити, а Всю без виключення череду мерів та депутатів, які за всі роки незалежності не спромоглися відкрито зібрати прогресивні мізки міста і не склали детальний план розвитку нашого міста. Ми досі латаємо дірки, користуємося старими технологіями і заглядаємо сліпим оком в майбутнє. Ми, себто вони. Говорити про європу і жити по-совковому - цинізм і підлість. Якщо хочете європи - починайте з гласності, відкритості, поваги. Розкривайте громаді плани на розвиток міста, звітуйте не популістськими гаслами, а кошторисом, щоб громадяни, перевіривши ефективність вкладання СВОЇХ грошей, мали змогу поставити оцінку виконавцям і таким чином прагматично підходили до вибору влади. Особисто в мене подвійні почуття. Дорогу поклали - так. Це позитив, однозначно. Зробили велику роботу по відведенню талої та дощової води. Але якість асфальту мене засмутила. Автівки лишають ями на місці повертання коліс. Тут або асфальт був вже холодним при укладці, або сам неналежної якості. Нам дійсно треба думати й про ті райони, де навантаження на дороги є незрівнянно більшим. Тому в подальшому треба враховувати інтереси міста вцілому, туристів та гостей. А Віктор Миколайович Приймак виконав передвиборчі обіцянки. Незнаю, яким чином, якими словами, для когось це може бути підозрілим, але він змусив їх виконати.
 • Згоден з автором про стратегію й залучення до її формування спеців та громадських активістів.Але якщо у міськраді будуть такі депутати як нині,то вони будь-яку програму підгонять під себе,як у випадку з Комсомольською.Де в першу Чергу дбали про фітнесклуб і вибори.Так тошнить від лизоблюдів,що дякують депутату.ЦЕ Ж ЙОГО ОБОВЯЗОК!!!!!!
 • "", ""... - )))
 • )
 • Взагалі жителі Комсомольської чекали на таке диво, як асфальтована вулиця, вже давно. Не раз вони писали листи і звертались куди потрібно, а тут враз пощастило, коли у них оселився народний депутат. Те що люди чекали так давно вони отримали, навіщо тепер їх звинувачувати в тому що вони дякують депутату? А те що депутат керувався власними амбіціями, а не потребали людей, то це очевидно. А от якби він ще іноді ходив пішки, а ще краще з дитячим візочком через міст або по В.Житомирській, то мабуть і тротуар був відремонтований