radomyshl.com Радомышль

27 липня 2015
-

ВЕЛОСИПЕДИСТИ РАДОМИШЛЬЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИБОРЮВАТИ РЕЙТИНГОВІ ОЧКИ ДЛЯ РАЙОНУ

Велосипедисти Радомишльщини, не дивлячись на сьогоднішню ситуацію в країні, продовжують брати участь у змаганнях різного рівня та виборювати рейтингові очки для Радомишльського району та Житомирської області.

З початком літа сезон змагань став дуже жарким, але наші спортсмени продовжують уперто крокувати до здобуття перемог. Нещодавно наші велосипедисти взяли участь у ЧУ з багатоденної гонки серед юніорів та юніорок в м.Хмельницький, що пройшов на початку липня. У змаганнях взяли участь близько 200 чоловік. Змагались у гонці на час та групових гонках. Кращими, по сумі очок, серед нашої команди стали дівчата Льовіна Анастасія та Шипаєва Аліна посівши 3 місце у змаганнях, Кучерявенко Аліна стала 5-ю, Кухарівський Богдан посів 9-у сходинку рейтингу. Та ми йдемо далі.

Досить не погано велосипедисти Радомишльщини виступили у командному ЧУ з велоспорту на шосе серед вихованців закладів фізичної культури та спорту, який пройшов 16-19липня у м. Біла Церква Київської області.

Змагання проводились у 4 етапи: індивідуальна гонка на час, парна гонка на час, групова гонка та гонка критеріум – по місту. Змагалися близько 240 учасників з різних куточків України. У першому етапі очки для нашої команди вибороли наші дівчата, Льовіна Анастасія посівши 8 місце та Шипаєва Аліна – 10 місце. На другому етапі дівчата посіли 4 місце, також відзначились і хлопці, Кухар Віталій виборов 7 місце, Кухарівський Богдан 11 місце, серед молодших юнаків Кухар Петро та Полончук Данило посіли 7 місце, а Люшенко Вадим та Мошківський Денис посіли 11сходинку. Серед дівчат 99-2000р.н. Кучерявенко Аліна виборола 7 місце.

На третьому етапі(груповій гонці) очки здобули Льовіна Анастасія посівши – 5 місце та Шипаєва Аліна – 7 місце подолавши дистанцію 80км. Кухар Віталій у груповій гонці на 100км. Посів 14 позицію проїхавши дистанцію за 2г.15хв.12с. Серед молодших юнаків найблищим був Полончук Данило посівши 11 сходинку та здобув очки для нашої команди. Слідом за ним у групі фінішували Кухар Петро, Мошківський Денис та Люшенко Вадим.

У гонці критеріум очки здобули Льовіна Анастасія, Кучерявенко Аліна та Полончук Данило. Загалом наша команда впоралась з настановами тренерів(Пархоменко Р.В.,Міщенко В.О.та Кострицький С.П.) і продовжують змагатись далі. А по сумі 4-х етапів серед ДЮСШ команда м. Радомишля посіла 3 мсце поступившись ДЮСШ м. Хмельницький та ДЮСШ №5 м. Рівне. Серед закладів фізичної культури та спорту ми посіли – 9 місце в Україні.

Щойно повернулись із Всеукраїнських змагань Центральної ради «Колос» під девізом «Хто ти – майбутній олімпієць» серед юнаків 2001р. та молодших в м. Переяслав - Хмельницький, де наші вихованці у складі збірної області взяли участь. І цього разу нам було кого показати. Знову зарекомендував себе Полончук Данило посівши у груповій гонці 4 місце і 9 у гонці критеріум, також гарно виступили Мошківський Денис у груповій гонці став 5-м, Кухар Петро 7-місце та Люшенко Вадим 11-місце. Дивлячись на своїх товаришів по команді намагаються перейняти їх вміння та характер боротьби наймолодші вихованці школи Сорочинський Олег 2003р.н. та Шевченко Даниїл 2005р.н., який вперше виступив на такого рівня змаганнях і вже був далеко не останнім.

Побажаємо нашим спортсменам та їхнім батькам здоров’я, наснаги та віри у майбутнє, бо з такими дітьми воно обов'язково буде гарним. Будемо працювати й надалі для здобуття нових вершин у нелегкому велоспорті.

Також хочемо відзначити і подякувати за постійну допомогу та підтримку організаціям та людям, яким точно не байдуже майбутнє Радомишльського спорту і велоспорту зокрема.

Щиро дякуємо керівникам ДП «Радомишльське лісомисливське господарство» - Дмитренко І.В., «Радомишльська овочева компанія» - Літвину В.П., ТОВ «Агро-регіон» - Кобилянському А.К., ТОВ «Радомишльський хлібозавод» - Ващук М., ФОП Грасс Анжелі Василівні.