radomyshl.com Радомышль
 
29 липня 2015
-

Зі світу по нитці – волонтери відправили на передову амуніцію та гостинці

Зі світу по нитці – волонтери відправили на передову амуніцію та гостинці 

24 липня волонтери відправили на передову тактичні перчатки, розгрузки, тактичні окуляри, футболки каву та цигарки для батальона «Горинь» (2-й БТрО), а також дві іменні посилки з амуніцією та іншими гостинцями для юнаків з Радомишля, які служать у 25 окремій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді. “Допомога вже на місці, – розповідає волонтер Інна Красуленко – хлопці дзвонили, дуже дякували”.

“В «Горинь» (2-й БТрО) мобілізовано жителя село Моделів Радомишльського району”. – пояснює І. Красуленко. – Хоча, допомагаємо ми не тільки радомишлянам. Вони усі наші. У мене дуже багато номерів телефонів хлопців, з якими я особисто не знайома. Та вони просять про щось, ми з волонтерами надаємо допомогу, а вони потім телефонують-дякують.

Ми співпрацюємо з відчайдушними хлопцями-волонтерами з Авто-Майдану Житомира. Вони вже рік їздять на війну. Ризикуючи власним життям, вони доставляють бійцям посилки, які полегшують важкі воєнні будні.

Наразі волонтери просять допомогти бійцям 28-ї окремої механізованої бригади. Дуже потрібні питна вода, продукти харчування (сало, крупи, консервація), цигарки.

“У 28-ій окремій механізованій бригаді перебуває на службі Радомишлянин, який повернувся на передову після поранення. Давайте допоможемо нашим справжнім героям!” – закликає Інна Красуленко на своїй сторінці в соціальній мережі.

Давайте допоможемо!

Джерело: Мій Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.