radomyshl.com Радомышль
 
29 липня 2015
-

Відомий футболіст з Радомишля Олександр Зінченко відмовився стати громадянином Росії

Відомий футболіст з Радомишля Олександр Зінченко відмовився стати громадянином Росії 

Півзахисник збірної України віком до 19 років та гравець російського футбольного клубу "Уфа" Олександр Зінченко відмовився від ідеї отримати громадянства РФ.

Рішення пов'язане з пропозицією про перехід в європейську команду високого рівня, повідомив генеральний директор уфімського клубу Шаміль Газізов, передає ТАСС.

Раніше повідомлялося про бажання Зінченка отримати російське громадянство, однак тепер хавбек передумав.

"Він відмовився від цієї ідеї. Він хоче зберегти українське громадянство, щоб не вважатися легіонером у європейському топ-клубі. А інтерес до нього є. Ми маємо пропозицію, і, можливо, він залишить клуб вже в поточне трансферне вікно. Ми, звичайно, чинити перешкод не будемо, тому що особисто я вважаю, що він в майбутньому гравець світового класу. Зі спортивного духу було б неправильно його не відпустити", - розповів Газізов.

"Уфа" в лютому підписала контракт із 18-річним Зінченком на чотири роки. Однак проти угоди виступив донецький "Шахтар", з яким гравець розірвав контракт минулого літа в односторонньому порядку, і уфимському клубу для вирішення ситуації довелося звернутися до ФІФА.

Зінченко було обрано до топ-10 кращих футболістів Євро-2015.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.