radomyshl.com Радомышль
 
11 березня 2010
-

Під час занять у школі померла 12-річна дівчинка.

Під час занять у школі померла 12-річна дівчинка.У Житомирі під час занять у школі померла 12-річна дівчинка.
10 березня в 22 школі Житомира сталася трагедія. Під час занять померла 12-річна дівчинка.
Цей факт нашому журналістові підтвердив начальник управління освіти Житомира Валентин Арендарчук: «Дівчинка померла на перерві».

Як розповів начальник управління охорони здоров'я Житомирського міськвиконкому Микола Суслик, 10 березня в 9.33 у швидку допомогу надійшов виклик від вчителів про те, що учениці стало погано. Лікарі приїхали до 9.47 і почали надавати допомогу. Буквально тут же була викликана і друга спеціалізована бригада, яка проводила реанімаційні заходи. Врятувати дитину не вдалося - раптова смерть.

Микола Суслик також повідомив, що дитина знаходилася на диспансерному обліку - у дівчинки був складний комбінований порок серця. У дворічному віці її направили на консультацію до інституту серцево-судинної хірургії в Києві, лікарі оперативне лікування не пропонували.

У Житомирі школярка перебувала на диспансерному обліку у кардіолога. Дівчинка була в спеціальній групі з фізкультури, і з фізичними навантаженнями її смерть не пов'язана.

За словами начальника управління, за попередніми даними, причиною смерті учениці стала гостра серцева недостатність. Точніше про причину смерті можна буде сказати після проведення судово-медичної експертизи, яка в таких випадках проводиться обов'язково.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.