radomyshl.com Радомышль
 
13 серпня 2015
-

На Радомишльщині до місцевого бюджету надійшло понад 2,7 млн. грн. єдиного податку

На Радомишльщині до місцевого бюджету надійшло понад 2,7 млн. грн. єдиного податку 

З початку року до місцевих бюджетів Радомишльського району надійшло 2 млн. 714 тис. грн. єдиного податку. Це на 17% більше ніж протягом відповідного періоду минулого року.

Серед платників, що працюють на спрощеній системі оподаткування у Радомишльському районі, більше 800 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичні особи. Вони до бюджету перерахували понад 2,2 млн. грн. єдиного податку. Що стосується СПД-юридичних осіб, яких зареєстровано 90 осіб, то ними сплачено більш, ніж 500 тис. грн. податку.

Нагадаємо, що єдиний податок сплачується фізичними особами-підприємцями та юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Єдиний податок передбачає спрощений облік доходів і витрат. Податок сплачується до місцевого бюджету, тому від сплати цього податку залежить розвиток регіону кожного платника.

Платники податків, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування з загальної, подають відповідну заяву до контролюючого органу за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, для переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу останнім днем для подачі заяви є 15 вересня 2015 року.

Радомишльські податківці закликають платників бути відповідальними та сплачувати податки у встановлені терміни, що забезпечить рівномірне і своєчасне наповнення дохідної частини бюджету.

Сектор комунікацій Радомишльського відділення Малинської ОДПІ


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.