radomyshl.com Радомышль
 
14 серпня 2015
-

УРЯД ОФІЦІЙНО ПОВЕРНУВ МЕДОГЛЯДИ ШКОЛЯРІВ У ПОЛІКЛІНІКИ

УРЯД ОФІЦІЙНО ПОВЕРНУВ МЕДОГЛЯДИ ШКОЛЯРІВ У ПОЛІКЛІНІКИ 

Уряд вніс зміни до порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 568 від 5 серпня 2015 року обов’язкові щорічні профілактичні огляди учнів навчальних закладів проводитимуться медичними працівниками у закладах охорони здоров’я. У навчальних закладах огляди проводитимуть медичні працівники тільки у випадку проживання учнів у віддаленій від закладів охорони здоров’я місцевості. Такі рішення мають ухвалюватися структурними підрозділами з питань охорони здоров’я та з питань освіти місцевих державних адміністрацій», - йдеться у повідомленні.

Постанова Кабміну вносить зміни до пункту 4 Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318.

«Обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів проводяться щороку медичними працівниками у загальноосвітніх навчальних закладах у встановленому законодавством порядку», - так виглядав пункт постанови КМУ до внесення змін.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.