radomyshl.com Радомышль
 
18 серпня 2015
-

РАДОМИШЛЬСЬКА ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ

РАДОМИШЛЬСЬКА ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ 

23 червня 2015 року відбулося засідання районної комісії з безпеки дорожнього руху де дане питання було обговорене та прийняте відповідне рішення:

Витяг з протоколу засідання комісії.

Виступив Олійник М.М., який відзначив, що дійсно в місті існує тенденція щодо збільшення кількості скутерів та мотоциклів, які їздять з порушеннями, а саме: незареєстровані у встановленому порядку , перевищення швидкості, створення значного шуму, особливо від мотоциклів у вечірній та нічний час, їзда в паркових зонах та зонах відпочинку тощо. Через те що в переважній більшості за кермом перебувають неповнолітні, працівникам ДАІ заборонено переслідувати зазначені двоколісні засоби пересування для виконання заходів впливу до порушників. Також виступили Приймак В.М., Гальченко В.О., Якимчук О.П., Папірний О.О., прийшовши до спільного висновку щодо тактики боротьби з порушеннями: залучення депутатського корпусу міської ради, директорів шкіл, громадських об’єднань для проведення роз’яснювальної роботи з батьками та учнями щодо дотримання останніми правил дорожнього руху.

Вирішили:

1) відділу освіти РДА (дирекції шкіл), спільно з працівниками ДАІ з початком навчального року, провести навчання в загальноосвітніх школах району з питань профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

2) рекомендувати міській раді (Ткачук О.М.) залучити депутатський корпус міської ради, громадські об’єднання для проведення роз’яснювальної роботи з власниками мотоциклів та скутерів щодо дотримання останніми правил дорожнього руху, Закону України «Про тишу». Проінформувати в місячний термін РДА.

3) рекомендувати відділенню ДАІ (Олійник М.М.) активізувати роботу по виявленню власників мотоциклів та скутерів, транспорті засоби яких не пройшли відповідну реєстрацію, які постійно порушують правила дорожнього руху, порушують тишу в мікрорайонах міста, створюють аварійні ситуації на дорогах та вулицях. Постійно висвітлювати в засобах масової інформації вжиті заходи в цьому напрямку, з опублікуванням даних про найбільш злісних порушників. Надати інформацію РДА з виконання зазначеного в місячний термін.

На виконання рішення районної комісії з безпеки дорожнього руху працівниками відділення ВДАІ з обслуговування Радомишльського району з метою забезпечення безпеки дорожнього руху серед водіїв мопедів та мотоциклів було проведено 68 профілактичні бесіди, серед водіїв мопедів та мотоциклів щодо недопущення ними порушень правил дорожнього руху та порядку реєстрації мопедів

За порушення правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності було притягнено 21 водій, а саме:

- за керування в стані алкогольного сп'яніння - 3

- за керування без відповідних документів - 11

- за керування незареєстрованими мопедами та мотоциклами - 5

- за не зупинку працівникам міліції - 1

- за невиконання вимог дорожніх знаків - 1

Робота працівниками відділення ВДАІ з обслуговування Радомишльського район в даному напрямку продовжується.

ВДАІ з обслуговування Радомишльського району


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • РЈ Києві Державтоінспекція допрацьовує останній тиждень С– РїСЂРёРїРёРЅСЏС” СЃРІРѕСЋ діяльність, повідомила заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.
  • "Ека Згуладзе" Клоунада... Поки що серед здобутків нових "копів-полісменів" тільки більше двадцяти розтрощених "Тойота - Пріус" та тисячі дурнуватих селфі у соцмережах 8)