radomyshl.com
 

:

:

:

27 2015
-

ֲ: в 90- ()

ֲ: в  90-  ()

ֳ , , , 90- – , – . --.

³䳿 , ( ij ). forums.mashke.org 1993 . . . 1994 . . 1995 . , . – 31 . . ϳ . 3 -11, . 3 2003, .

, . , . . , , . , “ ” ( ) . , , . , , . – , .

ֲ: в  90-  ()

– , .

ֲ: в  90-  ()

, .

ֲ: в  90-  ()

, .

ֲ: в  90-  ()

, . .

ֲ: в  90-  ()

, „ ” . -11 䳺 . 1997 2004 2003 .

ֲ: в  90-  ()

, . , , .

ֲ: в  90-  ()

T0618 ( ) . , , , .

ֲ: в  90-  ()

, , , – . 2007 .

ֲ: в  90-  ()ֲ: в  90-  ()

Kostj Kozlov urbantransport.kiev.ua

lyubar.info


!
, .
.
 • Це був абсолютно недолугий, мертвонародженний "проект" від кандидата в депутати Сидоренка. Який до речі обіцяв всіх "бл..єй" у нашому виборчому окрузі купити за солярку. Але видно щось пішло не так, і на його солярку не купились. А питання з перевезеннями можна було вирішити за допомогою чотирьох звичайних автобусів, навіть мікроавтобусів.
 • Побудова тролейбувної лінії, то була передвиборча локшинна обіцянка кандидата в народні депутати генерального директора Укр теплиці Сидоренка Г., що родом з с.Вишевичі. Ця обіцянка (закупка тролейбуса, та встановлення кількох опор) відіграла свою гіпнотизуючу роль на електорат, і пан Сидоренко став народним депутатом. Тільки ставши нардепом він швидко забув, точніше не
 • Не пересмикуйте, будь ласка. Депутатство тут нідо чого. Що кому болить...За тролейбусну лінію Григорій Сидоренко взявся вже будучи народним депутатом. Ще до депутатства він багато зробив для Вишевичів. І проект був цілком реальним. Викликаний був якраз дефіцитом пального. Завдяки йому було впорядковано дорогу. Частково побудовано нову. І опори контактної мережі вже стояли. Крім пасажирських, мали ходити вантажні тролейбуси. Довести до кінця справу завадили економічна криза і дрімучість житомирської влади..Якби у кожному селі був такий чоловік, як Сидоренко, ми горя б не знали. На жаль, український менталітет: чоловік намірився щось зробити -- значить хоче мати зиск Замість підтримати, давайте затопчемо його, заплюємо. Так нам і треба. А потім шукаємо винних і ллємо крокодилячі сльози на вишиванку: Україну просрали!..
 • Про який дефіцит пального в ті роки ви кажете? Пального було хоч залийся, по київський трасі через кожні 5 км стояв бензовоз, А-76 по 40 - 42 коп. А за ті кошти, що пішли на вітер, можна було протягнути залізничну гілку Ірша - Вишевичі 8)
 • То був такий "грунтовний" проект,що навіть ті опори не бетонували! І вони на слідуючі вибори поїхали разом з Сидоренком вже у Вінницьку обл. Й тоді,пане журналісте,горя не знатиме село коли там буде сильна громада,яка діятиме,а не чекатиме чергового "благодєтєля" перед виборами. Але оце "діятиме" було витравлене в українців за роки радянської влади,якими ви так замиловуєтесь.
 • Владімір, от ніяк не зрозумію. Де зараз Сидоренко? Що він зробив такого для України? І що такого наркотичного в совку, від якого штиняє у ваших коментах?
 • , . ? ? , ?
 • Пане Володимире, на вашій сторінці розміщено більшість дописів створених в Росії - ворога України, що вчергове окупував Українські землі, вбиває українців. Зокрема:http://ok.ru/ooriginall/topic/64242990202925, де ви сильно гордитеся. що родились у великій країні СССР, що виморила голодом понад третину українських селян, постійно репресувала людей, що прагнули до незалежності, і продовжує робити це в наш час. Думаю що такими ворожими дописами, мала б зацікавитись служба безпеки України. Саме через таких, як ви, совків, жидів і може бути ( як ви пишете) просрана Україна, злита в унітаз вишиванка. Але ми, націоналісти, цього зробити вам не дамо!!! Слава нації!!!
 • Смерть москалям!!!!
 • Пане Петре, не розумію, про яку "мою сторінку" йдеться. Я живу в Україні і ніяких дописів, як Ви кажете, "створених у Росії", ніколи не писав. А якщо хтось інший надсилає їх -- то до чого тут я? "На всяк роток не накинешь платок" -- кажуть росіяни, яких Ви так не любите. Навпаки, якщо Ви маєте на увазі "Однокласники", то в групі "Все у нас получится" можете побачити, як я собачуся з росіянами, отруєними кисельовською пропагандою, і лаю Путіна за те, що лізе в Україну. Так що не треба робити з мене ворога народу і писати на мене політичні доноси, що є славною радянською традицією, а ще мене звинувачуєте у совку. Просто я виходжу з того, що не можна мазати дьогтем абсолютно все в нашій історії, огульно заперечувати позитивний досвід і здобутки наших з Вами батьків і дідів. Не всі ж були затятими більшовиками і падлюками. На жаль, мушу констатувати, що зараз у діях і мисленні багатьох демократів і націоналістів більшовизм (той же совок) повертається, або й був: не виходить щось у нас -- тільки вороги винуваті, шукай ворогів! Мене ж учили батьки і вчителі -- не виходить щось -- шукай причини насамперед у собі, мабуть, щось робив не так. Я всім кажу: Путін і зграя його попихачів -- це далеко не Росія, і не треба ворога робити саме з Росії. Треба менше піддаватися на провокації. Війна рано чи пізно закінчиться, і з сусідами треба буде жити. Он з німцями вже мало не цілуємося. То й самим слід помиритися і не розпалювати міжнаціональної ворожнечі. Бажаю здоров"я.
 • , . , ? , . " , . ճ ? , , . . . . . . . , , ..., , , . -- , , .
 • Не пересмикуйте, будь ласка. Нічим я не замиловуюсь. В усі епохи у народу було щось добре і недобре. Завжди на речі треба дивитися об"єктивно. І поважати батьків і дідів.
 • . . . . , .
 • пане Володимире Шуневич, ви, будьте обережні з опонентами по діалогу, вони "свободівці", ще чого доброго в перепалці бойову гранату можуть штурнути, для них це нормально віднедавна
 • Евгений Матюшко Дивно виходить міліціонер (не може належати до будь якої партії) кинув гранату в міліціонерів, Міністр МВС Аваков, який своєму підлеглому дав цю гранату звинувачує Свободу. Під стінами Верховної Ради відкрито не ховаючи обличчя під балаклавами Свободівці протестували проти прийняття закону,що амністує всіх терористів ДНР, ЛНР, визнає їх владою, а Україна за цим законом зобовязується ще і відбудувати все те, що вони поруйнували. Ті, терористи, що кидали гранати ховали свої обличчя під балаклавами, так, як і ви, ховаєте своє обличчя, написавши допис з фейкової сторінки. Саме такі, як ви,підло, з під тишка і кинули гранату вбивають патріотів, прагнуть розколоти Україну. Нічого у вас не вийде. Народ не сліпий, все бачить.
 • Відхрестилися від свого побратима? він же свободівець, балатувався в депутати в себе в районі, є навіть листівки де він з колегами. Підло по путінськи поступає ваш батя Тягнибок разом зі своє партією, замість вибачитися перед матерями загиблих, перекладати вину на інших і відхрестився від недолугого колеги. Народ не сліпий, це правда, непропустив мавп з гранатами у ВР, на майбутніх виборах і того не візьмете
 • а кажемо що росіяни зомбіровани кісельовим .. Ні .. деякі українці теж уже інфіковани порошенковськими та олігархічними ТВ ... Алє радує що вбільшості населення всетаки з мізками проблем немає даже після інтенсивного показу аваковських "страшилок".. )
 • , ..)) - , ))
 • це зрада чи перемога? почитайте інтенсивніше людей, а не тільки вишивати, коли батя Тягнибок оголосив про новий мітинг, то 80% підписників відкритим текстом послали Олежку та його партію до біса
 • "" , . ? 䳿 130 .
 • пробачте , що не подивилася з початку звідкіля коментатор.. "Симферополь".. Усё с вами ясно, господин ватник . нам нема про що розмовляти більше)))
 • жека, ти дебіл, при чому дебіл з повним ротом лайна. В нас весь інтернет дає посилання на ЗМІ, що належать не прости людям, а багатіям, яким націоналісти як кістка поперек горла. Але навіть ЗМІ довели, що той пацан не свободівець, він просто прихильник. Але то не важливо, важливо те, що нема мотиву, розумієш? Для чого, якщо як ти кажеш, Тягнибокові це організовувати? Тут і школяр спрогнозує: нічого доброго це не дасть. Адже якщо б Свобода хотіла штурмонути ВР із гранатами, то там би було 20 тис. чоловік, а не 1.5 тисячі. Навіщо вбивати свій рейтинг? Навіщо взагалі когось вбивати СВОБОДІ? Невже ти вважаєш, що Всі тупі? Нє, ти, звичайно, так вважаєш, бо тобі прищеплено вірус ненависті до націоналістів. Але хто б що не говорив про рейтинги чи ще там щось, націоналізм в Україні зростає. Вже є 2 націоналістичні партії, вони мають своїх прихильників і вони роблять в рази більше прихлібатєльських бізнес-партій, що володіють основними ЗМІ і можуть всім нав'язати ярлики. Коротше, ЖЕКа, не вий тут. Краще кричи КРИМНАШ і пий путінку.
 • ?))) - , , 䳿 , . !!
 • Дякую, Женю. А я й не здивуюся. Гранати, лайка, погрози -- у них найпереконливіші аргументи. На життя, історію, дивляться однобоко, "тягнибоко": в усьому, мовляв, винуваті жиди і москалі. Однак я ляканий. Бачив дві війни і Чорнобиль, сам ганявся за бандитами. Мене "виховували" і ЦК, і міськком, і КДБ. Шкода тільки, що через їхній екстремізм у поглядах і діях гинуть люди. Тягнибок захотів піару,поліз битися, думав, що нацгвардійці купляться і почнуть дубасити натовп, "мирних протестувальників" з гранатами. Знайомий сценарій. Дежавю.
 • От після цих слів ви не журналіст, а популіст. Ви нічого не знаєте про націоналістичний рух в Україні. Або свідомо не хочете знати. Тягало його КДБ, ти ба.. Тільки ніколи не чув, що ви в клубі дисидентів.
 • Євгений Матюшко з окупованого Росією Сімферополя просив Путіна прийти. і він прийшов окупувавши не тільки Крим, Донецку, Луганську області . Ви Володимире Шуневич, дружите з окупантами, на своїй сторінці прославляєте георгіївські стрічки - символ окупантів. http://gic5.mycdn.me/image?t=35&bid=562850370990&id=562850370990&plc=WEB&tkn=*m2yu6Jc0Jg2GkpuT352jAoll6PA. За вашим стилем дописів чітко видно, що ви не тільки були, ви залишились КДБістом, своїми дописами працюєте на розвал країни. Що до жидів, які керували Україною при Януковичу, тоді у вищому керівництві був хоч один російськомовний українець - Рибак, нині після майдану, який мав принести зміни, жодного українця все жиди. Повна зрада майдану. Це вони підняли тарифи на газ в шість разів, електроенергію в три рази , до 2018 ще піднімуть в три рази . Маючи подвійне, потрійне громадянство виводять награбовані капітали за кордон. Скільки б ми, українці не виробляли, жити добре не станемо. Жиди політично намагаються знищити Свободу, по суті єдину силу здатну захистити українців як національно так і соціально. протистояти цьому грабежу
 • Той хлопчина на якого чіпляють злочин прихильньк Свободи, член молодіжної організації Тризуб. Він був затриманий через 2 години після того, як Аваков призначив Сободвця винним (Порушуючи закон про презумцію невинуватості, за яким, лише суд може визнати людину виною чи ні). Ніякої гранати, ні чеки, як було повідомлено у нього не було , і гранату( з його показів) він не кидав. Міліція вибивала у нього силоміць, зізнання, що це він кинув гранату, і що він член Свободи. Ми Свободівці за те щоб терористи були покарані. На відзнятому відео видно, що діяла група, з щонайменше чотирьох осіб, і жоден з них на звинуваченого не схожий. Якщо владу не зупинити, розпочнеться 1937 рік репресій, коли влада без суда і слідства призначала винуватих, переважно розстрільними статтями. Слава нації!!!
 • во-во, от вам "свободівці" у всій красі, один словоблуд-популіст, друга секретар Аліса із зазеркалья, яка свої сни видає як наяву, і третій істерик аля Жиріновскій, і всією цією клоунадою керує батя Тягнибок. Вже забули як він бігав до Яника руку жав і складав з ним мирний план, щоб і вовк був ситий і вівці цілі. Те й і вмієте що як рагулі тикати пальцями на місце народження чи на які группи людина підписана, і кричати що зрада
 • ? ? ,
 • я нікого нічого не просив, і розумію що видавати бажане за правду це ваш стиль у спілкуванні, але не треба у кожному коментарі словоблудити, і замість того що б підримати людей які залишилися у біді, яких примушують міняти громадянство, ваша організація тільки й займається тим що відштовхує від себе тих мешканців Криму чи Донбасу які не хотіли і не хочуть жити в Росії.
 • Язика прикуси. Ти й на йоту не зробив нічого кориснішого за Наталію. З тебе лише вовна для влади.
 • коли справжні патріоти на передовій захищають свою Батьківщину, диванні клоуни аля "свобода" с козіянчуком відстоює честь вітчизни в інтернеті, полють від сорняку клумби (звісно ж не забуваючи цим похвастатись в інтернеті) і кидають у справжніх патріотів та мужчин бойові гранати на мітингах
 • Олександре, з цим прожидівським тролем, що ховає своє лице від народу, ляпаючи з за кутка брудом, взагалі не варто спілкуватись.
 • Цикл "а чим похвалишся ти?" Знаєш, а ти правий, справжні патріоти захищають нас там, а диванні клоуни тут. До речі, а куди віднесеш все інше населення Радомишля, включаючи всіх, хто при владі? Чи тут тілько градація на націоналістів розповсюджується? А, знаєш, не раз нам тут висловлювали підтримку і подяку за допомогу, яку ми тут робимо, а ще кажуть, що малувато для Радомишля волонтерів та громадських активістів. Адже патріоти чекають на зміни, воюючи на передку, а хто мені скаже з Радомишлян, несе ці зміни "нова" влада чи ні? А ти, дружок, чимось відрізняєшся від тих, хто сидить на дивані?
 • ватаватная, а ти чому на дівані, а не на передовій захищаешь країну? мент ти , і душа твоя мусорська .. Даже міліціонером таке назвати неможливо.. От із-за такого бидла зараз і гинуть наші хлопці .. А те що свободівці викладають в своїй групі те що вони роблять , це дуже правільно, стимулюють до роботи місцеви органи влади та більше людей приєднується до добрих справ .. Потрібно щоб і наша влада показувала що вона робить і за кожну копійку відчитувалась перед народом.. Та хіба таке як ти зрозуміе , ти ж " сержант петров , у меня трое детей" .. Як же ви будете жить без хабарів? Добре що в поліцію прийшли нормальні люди , а таку шваль як ви викідають , та пресують..
 • , , , " ", , ?) , ?)
 • , ,
 • ""?
 • "" - ) ) , .
 • Не брешіть. Я ніколи не був кадебістом. Це мене у 1989 році КДБ, ЦК і міськкком партії (до речі, Ваші колеги, це Ви у райкомі працювали, а я все життя був газетярем) тягали за те, що я з однодумцями вирішив перейменувати столичну газету "Прапор комунізму", де ми працювали, на "Київський вісник". Ваші колеги -- партійні працівники обіцяли мені, що заберуть партквиток, що я не зможу працювати у жодній газеті республіки, що посадять. Нічого, ми все одно перейменували газету на "КИївський вісник". А тепер ви, як справжній інструктор райкому, продовжуєте мене виховувати, і, як агент таємної поліції Брейтшнейдер з "Пригод бравого вояка Швейка", винюхуєте, у чому б мене звинуватити. Самі своєю тактикою слона в лавці з посудом відлякали, відштовхнули від України Крим і Донбас, спровокували війну, а тепер шукаєте відьом і розпалюєте міжнаціональну ворожнечу й антисемітизм.
 • , )
 • Сашо, я дуже багато знаю про націоналістичний рух. На жаль, сумного поки що більше. Поки що єдиний націоналіст, якого поважаю -- академік Іван Дзюба. Чули про такого? Ми з ним колись разом працювали на авіазаводі. Щодо дисидентства -- Ви мене розсмішили. Ви думаєте, якщо чоловік когось послав, пішов проти шерсті, неодмінно має надути щоки і верещати "я дисидент!" Ні, Голубчику, я ніколи туди не пнувся і досі не вважаю себе дисидентом. Не належу ні до якої партії( угрупування,, банди, чи як Ви кажете, клубу. Бо будь-яка зграя чи партія -- атавізм, рудимент стадного інстинкту, найперше джерело брехні і корупції. Боротьба на виборах кінчається боротьбою за посади. Так що намагаюся жити власним розумом і сумлінням, а не як скаже черговий партайгеноссе. Чого і Вам бажаю.
 • Володимире, можливо я помилився, неправильно зрозумів ваш коментар про КДБ. Ваш коментар брехливий, оскільки, я всі роки, крім пост майданівського,2014, пропрацював у школі вчителем, і жодного відношення до райкому, як і компартії не мав, хіба, що вів з ними, як тепер з вами, прихильниками окупації ( входження України до складу Росії) України, ідейну боротьбу. Угодовська політика всіх президентів України що до Росії, та процвітання русского міра в Україні, не бажання прислухатися до українських націоналістів і пизвела до втрати перелічених вами територій. Те, що Україною всі роки незалежності керують переважно єврейські олігархи, обібравши до нитки пересічних українців, що ледве зводять кінці з кінцями. Вони проводять провокації, наклепи терор проти Свободівців, лише за те, що ми проти панування в Україні сіоністського Хазарського каганату.
 • : . ³ , . . ͳ , . (), 2 , . , . , , , , , . , , , .
 • Як далі жити в цій країні? Свободівцю Едуарду Леонову по сфабрикованій Аваковим справі суд призначив домашній арешт на два місяці як міру запобіжного захисту, а меру Харкова Кернесу навіть цього не призначив. Едуарда Леонова прийшли підтримати під стіни суду побратими і всі не байдужі й свідомі люди з вимогами відпустити націоналіста. Під стіни суду Кернеса теж прийшли активісти, які вигукували: "Меру-сепаратисту місце на нарах" та "Харків - сепаратистське місто, доки Кернес мер". Едуарду Леонову інкримінують організацію масових заворушень, а Кернеса звинувачують у викраденні, тортурах і погрозу вбивством активістів харківського Євромайдана. Як результат - Кернес розгулює собі і далі на свободі, а у Едуарда Леонова домашній арешт. Часи Януковича-Захарченка повертаються! Не будьмо байдужі, друзі, бо кожен із нас може бути наступним! Вірю (хоч і складно це робити), що справедливість з рештою переможе!
 • , : " ..." . , .. , ? , , . . 㳿 . . , -- " , -- . , . . 㳿 , , . . , , . , . ֳ, ? - -?
 • , 2 㳺 . , . , , . , , ο , , , ( ,. ) , , , . , - -, (  , , ) ( , ).
 • Шановний, яке це все має відношення до статті про тролейбус? Пам'ятаю, статтю про турнірну таблицю з футболу теж перетворили на політичну трибуну. На носі місцеві вибори, еге ж?
 • , , , . , , . 20 , :- - . . , , . ϳ , , , . 600 , . , , , . . ... , 18. 09. 2015, 9 , , , , . , , .
 • , 1943 "", , 㳿 . 㳿 . , 1945-, " " " " ". , -- . , -- ? ? ! ?
 • , . " " -- . , , , .
 • . ˳ - . - - . .
 • ,