radomyshl.com Радомышль
 
05 травня 2010
-

Відмінний виступ юних аматорів рукопашного бою.

Відмінний виступ юних аматорів рукопашного бою.Юні мешканці міста зайняли призові місця на чемпіонаті України з рукопашного бою серед юніорів та юнаків.
У смт. Коблеве, що в Бережанському районі Миколаївської області, 8-10 квітня пройшов чемпіонат України з рукопашного бою серед юніорів та юнаків. У змаганнях брали участь 600 спортсменів із різних областей. Честь області захищали 7 юних борців із Житомира, 10 - із Бердичева, 12 - із Радомишльського району.

Наші хлопці виступили дуже добре. Два перших місця у своїх вікових категоріях і в різних контактах зайняли Віктор Соболевський (ЗОШ №4), Олександр Наливайко (ЗОШ №3). Другі місця дісталися Владиславові Луб'янському (гімназія), Богданові Сичу (ЗОШ №3). І це зробили ті, кому лише 12-14 років.

Завзято боролися Дмитро Вишнівський, Геннадій Янович, Артем Зінченко, яким не вистачило балів для перемоги. А що вже старалися наймолодші, яким по 10 років, і які почали свої виступи з перших перемог. Це - Владислав Шкідченко, Владислав Шляховий (с. Краснобірка), Максим Лузан, Олександр Тарнак, Максим Пількевич.

Портал міста Радомишль


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Молодцы!
  • с і лох
  • Молодцы, ребята, большой труд ... я сам кмс (кандидат в мастера спорта ) по боксу, хотя уже не занимаюсь проффесионально, но это гордость нашего города, и эти ребята далеко пойдут .... Знаю как, это даеться, но и как это важно, полезно и нужно для юношества, и для жизни в общем... Спасибо Вам, ребятки так держать...
  • IВ’m not wothry to be in the same forum. ROTFL