radomyshl.com Радомышль
 
06 жовтня 2015
-

ВІД РАДОМИШЛЯН ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО ПОНАД 3 МЛН. ГРН. ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

ВІД РАДОМИШЛЯН ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО ПОНАД 3 МЛН. ГРН. ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ 

За 9 місяців поточного року платники, що зареєстровані у Радомишльському відділенні Малинської ОДПІ перерахували до бюджету 3 млн. 5 тис. грн. військового збору.

Зокрема, за останній місяць мешканці району мобілізували до бюджету понад 339 тис. гривень. Так, у порівнянні з минулим роком сума надходжень за вересень зросла на 65 тис.грн.

З 9 вересня 2015 року, на період проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в анти терористичній операції.

Нагадуємо, що надходження від сплати військового збору спрямовуються на фінансування антитерористичної операції, тому кожна сплачена гривня - це особистий вклад платників у наближення миру в Україні. Тож, шановні платники, будьте сумлінними та сплачуйте податки вчасно.

Сектор комунікацій Радомишльського відділення Малинської ОДПІ


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • То й назвали б - антитерористичний збір. В країні що, введене військове положення? Дуже цікаво, коли цей збір нарешті відмінять.