radomyshl.com
 

:

:

:

21 2015
-

23 ()

23    ()  

23   16 . (, ) () .

, , .

, , .

.

- 10 . .

, , .


!
, .
.
 • Доброго дня! З шкільних років маю гарну звичку відвідувати всі культурні заходи міста. На сьогоднішній день я вже мама, маю трирічну доньку, але звичок не міняю. Тому з великим задоволенням відвідала КВК в Радомишлі! Дуже сподобалось прагнення Миколи Станіславовича та відділу освіти влаштувати справжнє свято гумору для дітей. Але ейфорію від атмосфери та гарного настрою зіпсувало нечесне суддівство. Тому звертаюсь особисто до Миколи Станіславовича, я гадаю що у вас вистачає достойних друзів та знайомих з інших районів, адже судити КВК можуть не тільки колишні чи діючі вчителі гімназії, а й працівники інших сфер, не зацікавлені в результаті. Невже Ви вважаєте нормальними жарти «за здєсь», «отсидел» і «роги в унітаз не влізли» та інші жарти які навіть мені соромно коментувати, я вражена вульгарністю жартів, і взагалі думала що команду 2-ї школи дискваліфікують. Звичайно не хочеться ображати дітей, адже вони стільки сил поклали на підготовку до свята, тому всю вину покладаю на педагогів. А ще, тим хто «дружить» з Інтернетом, раджу звернути увагу на те, що більшість жартів були взяті саме з відти. Зважаючи на те, що подібні свята проводять в нашому місті дуже рідко, невже не можна придумати щось самим, тому за власні ідеї респект 4СІТІ. Трохи незручно сидіти і в умі продовжувати жарти за дітьми. І звичайно мої компліменти 3-й школі, я думала що своїм домашнім завданням поборетесь за 1–ше місце з Городком. Але маю надію, що в майбутньому інтелектуальний, сюжетний гумор все таки переможе. Вітаю з перемогою дітей Городка, навіть не сподівалась побачити подібний рівень підготовки в нашому районі, Ваша візитка була супер енергійна та цікава. Тому висновок такий, справу розпочали потрібну для молоді, але зробіть її якісно!
 • Як на мене, судити повинні не друзі Григоровича, а незалежні люди. Це можуть бути як студенти, так і працівники, наприклад, музею чи лікарні, громадські діячі, письменники і художники. Але аж ніяк не ті, в кого виходить конфлікт інтересів від суддівства.
 • Олександре, я з Вами абсолютно згодна. Можливо, я дещо не так висловилася. Зрозуміло, що Микола Станіславович виступив меценатом свята, бо хотів підтримати молодь міста. Просто я мала на увазі, що судді з інших районів оцінювали б об’єктивніше. Оскільки, в нас місто маленьке і важко знайти людину, яка не має відношення до любої зі шкіл тим чи іншим чином. А як вам коментарі ведучої...?
 • Юліє, приємно, що хоча б хтось висловив думку, щодо "СПРАВЕДЛИВОГО СУДДІВСТВА" і дав чесну та адекватну оцінку командам шкіл. Шкода дітей, які були дійсно гідні перемоги, але ,як не прикро,гімназію протягли за вуха до призового місця. Висновок лише один: вульгарщина, цинізм , брутальність - це те, чому повинні в школах вчити дітей?! P.S. Respect Вам , шановні судді, за те, що сієте розумне, добре, вічне..!👎👎👎
 • А вам не спадало на думку,що ви виглядаєте смішно?...Чи писати коменти це все на що ви здатні? Якщо є що сказати, то візьміть і скажіть все Миколі Станіславовичу особисто... А поливати грязюкою кожен може.
 • Мені навіть на думку не спадало, що я когось облила грязюкою. В коментарі я зрозуміло висловилась що маю претензії до суддівства, а звертаюсь до нього особисто, щоб можливо, він якось повпливав на вибір суддів, адже зрозуміло що організоторами були відділи освіти та культури. А при зустрічі я обовязково скажу йому, що залишила коментарі, щодо Радомишльського КВК.